• Головна
  • Основні види ремонту в новій квартирі
Новини компаній
20:14, 1 серпня 2023 р.

Основні види ремонту в новій квартирі

Новини компаній

Чи варто економити на ремонті нової квартири

Куплена на первинному ринку житлової нерухомості квартира найчастіше є т.зв. «сирець», що вимагає чималих фінансових вкладень та часу, щоб привести її в придатний для проживання стан. Оскільки в квартирі-сирці крім вхідних дверей, міжкімнатних перегородок та вікон відсутні будь-які конструкції їх придбання та встановлення є неодмінною умовою створення комфортних для проживання умов. Виставлена на сайті obyava.ua квартира-сирець вимагатиме придбання елементів системи опалення, сантехнічних приладів, міжкімнатних дверей та матеріалів для покриття для підлоги.

Основні види ремонтних робіт у купленій новій квартирі

Небагатьом українським сім'ям, які купили квартиру в новому будинку, що називається «по кишені», замовлення та проведення дизайнерського ремонту в новому житлі. Однак існує цілий комплекс робіт та обов'язкових витрат, без виконання яких комфортне проживання в квартирі буде неможливим. До них належить:

  • виконання монтажних робіт, що передбачають встановлення міжкімнатних дверей, радіаторів системи опалення та системи кондиціювання повітря;

  • проведення оздоблювальних робіт, на кшталт встановлення керамічної плитки на стінах та підлозі ванної та туалету, робочого поясу з плитки на кухні, настилання підлогового покриття з ламінату (паркету або керамічної плитки);

  • проведення шпаклювальних та фарбувальних робіт на поверхні стін та стелі (перед їх виконання необхідно штроблення стін для прокладання електричних проводів до місця розташування розеток, вимикачів та освітлювальних приладів).

Особливої уваги (і чималих коштів) вимагатиме облаштування ванної кімнати, оскільки продаж квартир здійснюється без ванної або душової кабіни, умивальника, унітазу та біде, а їхня вартість за нинішніми цінами дуже немаленька.

Чи варто заощаджувати на ремонті?

Відповідь на це питання однозначна – не варто і в цьому є сенс. Будь-які дешеві будівельні або оздоблювальні матеріали, як правило, не відрізняються високою якістю, тому через рік-два пофарбовані стіни доведеться перефарбовувати і підлогове покриття міняти.

Не варто залучати до проведення ремонту та неперевірених майстрів, до яких згодом неможливо пред'явити претензії за неякісне та/або несвоєчасне виконання ремонтних робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...