Самонарізи для дерева мають бути як міцними і витривалими, так водночас мати продуману конструкцію, щоб не продавлювати більшою міцністю металу, товщу дерева чи композитів на основі дерева.

Обрати і купити саморізи по дереву за посиланням https://metalvis.ua/uk/catalog/screws-3/ пропонує виробник якісних кріпильних матеріалів – компанія Солді і Ко. Всі ці різновиди є різноманітні у виконанні, пропонуються в доступному і великому асортименті у діаметрах та довжинах. Є можливість підібрати всі необхідні ключові параметри для будівництва чи ремонтів, виробничих потреб:

  • стандарти виконання;
  • матеріали виготовлення;
  • види покриття;
  • шліци;
  • види і типи нарізі та головок.

Всі ці параметри відповідають світовим та національним стандартам, а їх виконання гарантоване багаторічним досвідом виробника, що працює з промисловим обладнанням, застосовує всі необхідні професійні технології виготовлення кріпильних матеріалів.

Особливості гвинтів з самонарізальними властивостями від компанії Солді і Ко для дерева

Гвинт самонарізальний який виготовляють на обладнанні компанії завжди виконується з базовими параметрами стійкості та міцності. В більшості випадків кожний вид кріплення має клас міцності не менше 560HV, що є збалансованим показником за витривалістю матеріалів та необхідною міцністю.

Для того, щоб забезпечити мінімальне додаткове, незаплановане продавлювання поверхні, використовується фіксована підготовча шайба. Така конструкція є витривалішою та комфортнішою у застосуванні, оскільки гарантує простоту монтажу та точність виконання всіх вимог технологічного ланцюжку виготовлення виробів, створення кріплень необхідної міцності.

Складові частини конструкції – свердлувальний кінець, різьба та головка

Гвинт самонарізальний для дерева та композитів на базі дерева має три ключові особливості:

  • наявність швидкорізального, свердлувального кінця, який висвердлює необхідний діаметр підготовчого отвору;
  • дрібнорізьбову частину для надійного зачеплення в товщі матеріалів – ДСП, натуральне дерево, ДВП, МДФ та інші;
  • верхня частина комбінованої головки – шайба, шестигранна чи шліцована головка, зазвичай найпростішої форми – хрестоподібна.

Застосування і основні види конструкцій

Ключова відмінність цього різновиду – наявність потрібної для закріплення конструкції довжини, що може дорівнювати шпильці чи іншому схожому за протяжністю, кріпильному елементу. Така довжина може бути необхідна для поєднання двох дерев'яних балок із значною товщиною, де необхідне проникнення через всю товщу хоча б одного елемента.

Обов'язкова складова – поверхня з антикорозійним покриттям, що застосовується саме для таких сполучень, які можуть контактувати з вологою, мати контакт з агресивним зовнішнім середовищем.

Прості у встановлені, зручні для монтажних робіт, оптимальні за вартістю різновиди самонарізів – ідеальне рішення для створення сполучення між металом і деревом, композитами з домішками дерева та синтетичних матеріалів.