Продати кредитне авто не так просто, адже машина є заставою у банку і ви не можете розпоряджатися нею без згоди кредитора. Однак існують різні способи, як ви можете продати своє авто з мінімальними втратами і не порушити кредитну історію. Ось деякі з них:

- Продаж автомобіля з погашенням кредиту. Це найпростіший і найнадійніший спосіб, він вимагає наявності покупця готового заплатити за машину суму, достатню для погашення заборгованості. У цьому випадку ви звертаєтеся в банк, повідомляєте про свій намір продати авто і після отримання грошей від покупця, погашаєте кредит. Банк знімає обтяження з машини і видає вам документи, які ви передаєте новому власнику. Потім ви укладаєте договір купівлі-продажу і переоформляєте авто. Таким партнером для угоди може виступити наша компанія Автокеш з викупу автомобілів https://avtovikup.kiev.ua/
- Продаж автомобіля з переуступкою боргу. Це спосіб, при якому ви передаєте свої кредитні зобов'язання покупцеві, а він стає новим позичальником за вашим кредитом. Для цього вам потрібно спільно з покупцем звернутися в банк і надати необхідні документи. Банк перевірить платоспроможність покупця і вирішить, чи згоден він на переуступку. Якщо так, то ви підписуєте новий договір кредитування, в якому вказується майбутній власник авто як позичальник, а ви як поручитель. Після цього ви передаєте покупцеві техпаспорт і укладаєте договір купівлі-продажу. Покупець продовжує виплачувати кредит за вашими умовами, а ви звільняєтеся від зобов'язань перед банком.
- Оформлення споживчого кредиту і подальший продаж авто з пробігом. Це спосіб при якому ви берете новий кредит на суму, достатню для погашення старого, і після цього продаєте своє авто без обтяжень. Цей спосіб може бути вигідним, якщо ви знайдете позику з більш низькою ставкою і кращими умовами, ніж за вашим автокредитом. Однак ви маєте бути впевнені, що зможете виплатити новий кредит вчасно, інакше ви ризикуєте погіршити свою банківську історію. 

Це не всі способи продажу кредитного авто, але вони є найбільш розповсюдженими та законними. Обирайте той, який підходить вам найбільше, і не забувайте консультуватися з банком і юристом перед здійсненням угоди. Контакти банку зазвичай вказуються у кредитному договорі. Сподіваємося, ця інформація була корисною для вас, більше статей схожої тематики можна знайти на сайті джерела avtovikup.kiev.ua в розділі блогу.