Для присутності бізнесу в Інтернеті мало створити сайт. Необхідно регулярно дбати про його просування, адже сайт – це наша вітрина. Не має значення, володієте ви візитною карткою салону краси або великим інтернет-магазином, просування сайту необхідне всім. Важливо постійно дбати про нових користувачів, збільшувати кількість відвідувань. Займатися розкручуванням своїх сторінок в Інтернеті можна самостійно, володіючи необхідними знаннями. Однак, якщо ви зовсім далекі від сфери сучасних інформаційних технологій та маркетингу, тоді вам запропонує свої послуги SEO оптимізатор з досвідом.

Основні цілі SEO-просування

Який варіант розкрутки ви не обрали б, основною метою цього процесу буде підвищення рейтингу вашого сайту в пошуковій видачі сучасних пошукових систем, підвищення впізнаваності бренду або продукту серед користувачів соціальних мереж, а отже – збільшення прибутку від продажу товарів.

Щоб досягти таких цілей, необхідно досягти зростання пошукового трафіку. Сьогодні основними його джерелами є пошукові системи, призначені для надання користувачеві якісної відповіді на запит. Іншими словами, Google або інший пошуковик має обрати серед величезної кількості ресурсів в Інтернеті той, який найкраще підходить користувачеві. Роблячи такий вибір, пошукові алгоритми враховують низку характеристик сайту – швидкість завантаження, безпеку, адаптивність, наявність відгуків про товар тощо. Робота над покращенням різних властивостей ваших сторінок входить у послуги просування сайту, що надаються SEO-оптимізатором. Грамотно оптимізований сайт отримує збільшення трафіку і поліпшення досвіду користувача. Інформативний та зручний ресурс здатний не лише залучити, а й утримати увагу користувача, щоб той зробив замовлення та залишив позитивний відгук.

Види та ціна просування сайтів

Щоб отримати бажаний результат із тривалим ефектом, фахівці рекомендують обирати комплексне просування, що складається з внутрішньої та зовнішньої оптимізації сайту. Особливу увагу сьогодні варто звернути на локальне просування, щоб насамперед залучити до вашого товару чи послуг клієнтів, для яких важливе географічне розташування компанії.

Щодо ціни послуги, то на вартість просування сайту впливає насамперед обсяг завдань, які необхідно виконати фахівцю. Багато компаній та приватні оптимізатори пропонують тарифні пакети. Вам потрібно лише обрати найбільш відповідного виконавця та прийнятний за ціновою характеристикою пакет.