Sun of Egypt 3

Тепле море та пекуче сонце Єгипту - це не тільки про відпустку, а ще й про відому азартну розвагу! Слоти на Єгипетську тематику одні з найбільш популярних не дарма. Яскраві тематичні символи, приємна музика та захоплююча анімація - все це приваблює тисячі гемблерів. Гідний представник цієї категорії слотів - Sun of Egypt 3. Ігровий автомат з унікальними бонусними іграми та величезним джекпотом!

Основні дані про слот

Розробник відеослота - компанія 3 Oaks, досить відома в українських казино. Вони випускають ігри з гарною графікою високої якості, а також завжди дають гравцям багато способів отримати великий виграш.

Sun of Egypt 3 - не виключення. Це ігровий автомат з 5 барабанами та 25 виграшними лініями. Він створений за мотивами стародавнього Єгипту, тому має тематичний музичний супровід та оформлення.

Відсоток RTP складає 95.61%.

Вартість символів слота Sun of Egypt 3

Щоб отримати виграш, потрібно зібрати не менше 3 однакових зображень на одній з 25 ліній виплат. Основних символів 10, частина з них - карткові: туз, валет, король і дама. Вони приносять найменше прибутку - коефіцієнти 0.60, 1.20 або 6.00 за 3, 4 або 5 зображень відповідно.

Інші символи:

  • синій єгипетський знак: 0.6, 3.00 або 12.00;
  • зелений: 0.60, 3.60, 18.00;
  • червоний: 0.60, 4.80, 24.00;
  • єгипетська цариця: 1.80, 6.00, 30.00;
  • фараон: 2.40, 7.20, 36.00;
  • чаша з золотом: 6.00 (може випасти тільки на 3 барабанах).

Можна зібрати одночасно декілька комбінацій і отримати крутий великий виграш.

Спеціальні символи

В цьому слоті є 3 спеціальних символи, що досить рідко зустрічається в ігрових автоматах та збільшує ваші шанси на отримання прибутку. Ось вони:

  • фараон - символ Wild, може замінювати інші зображення, щоб скласти виграшну комбінацію;
  • чаша з золотом - символ Scatter, який може випасти лише на 2, 3 і 4 барабані та приносить виграш незалежно від ліній;
  • сонце - символ Bonus, який активує бонусну гру;
  • червоне сонце - символ Super Bonus зі збільшеними значеннями.

3 символи Скаттер активують режим з безкоштовними спінами.

Додаткові раунди

Безкоштовний режим складається з 8 фріспінів. Він має інший дизайн, містить тільки топові символи та супроводжується новою музикою. Під час цієї гри можна заробити ще таку ж кількість безкоштовних обертів.

Бонусна гра активується, якщо на полі випадає понад 6 символів сонця. У ній беруть участь лише бонусні символи, а в кінці їх значення сумуються та приносять вам виграш. Якщо цього замало, то можна піймати червоне сонце, і почнеться Суперга зі збільшеними виплатами!

Також слот Sun of Egypt 3 має 4 види джекпотів. Вони можуть випадати під час бонусної гри. Також у додатковому раунді ви можете отримати загадковий Mystery символ, який трансформується у червоне сонце або принести вам джекпот!

Кожний гемблер, який полюбляє тематику Єгипту, повинен спробувати слот Sun of Egypt 3. Тут часто випадають бонусні символи й Скаттери, бувають кульмінаційні моменти, які захоплюють та створюють неймовірну азартну атмосферу.