Впровадження програмного забезпечення у бізнесі – це вже не примха або розкіш, це сьогоднішня реальність. Тим більше що документообіг переходить майже повністю у електронний формат, хіба що лише невелика частка підприємств все ще використовує паперовий. Але яку програму вибрати для того щоб вести бізнес максимально ефективно?

Для ФОПів найкращим варіантом буде BAS Малий бізнес. Також система підійде і для невеличких виробничих підприємств. В ній присутні лише самі необхідні функції аби користувачу не доводилось витрачати багато часу на вивчення програми. Все лаконічно, зрозуміло та зручно, але одночасно система дозволяє повністю керувати малим бізнесом.

Якщо бізнес пов'язаний з продажами, неважливо – офлайн чи онлайн – то краще застосовувати спеціалізоване програмне забезпечення. Таким є BAS Управління торгівлею. Представлена система однаково підходить і для маленьких крамниць, і для розвинутих торгівельних мереж. Функціонал програми більш складний, але він дозволяє автоматизувати велику кількість процесів, і таким чином суттєво спростити роботу підприємства. Щоб опанувати систему, розібратися з усіма її можливостями, достатньо витратити трохи часу, навіть не знадобиться фахова освіта. Інтерфейс зрозумілий, програма проста у використанні, дозволяє швидко навчити персонал.

Для великих підприємств

Для великих підприємств питання вибору програмного забезпечення більш складне, із зрозумілих причин. Чим розгалуженіше компанія, тим важче нею керувати, тому деякі власники такого бізнесу впроваджують навіть декілька різних програм. Але й тут є гарне рішення, яке дозволяє використовувати лише одну систему замість декількох.

Програма BAS Комплексне управління підприємством вже встигла довести свою ефективність. Ось лише кілька її можливостей:

·       Керування фінансами з повною деталізацією;

·       Бюджетування, в тому числі розширений фінансовий аналіз і можливість складання прогнозів;

·       Відстежування та аналіз показників діяльності підприємства;

·       Керування персоналом, включаючи розрахунок заробітних плат і роботу по договорам підряду;

·       Керування продажами.

І це далеко не повний перелік того, що може дана система. Також важливим моментом є її повна захищеність, що дуже актуально для унікальних торгових марок, які намагаються зберігати комерційну таємницю. Більш того, можна навіть обмежити доступ до інформації окремим співробітникам в самій програмі.