Навіть проживаючи поряд із супермаркетом, не завжди хочеться ходити туди по продукти. То настрій не той, то погода не сприяє, то сусідів знизу не хочеться там зненацька зустріти. Нарешті одвічну дилему “Чия сьогодні черга йти по хліб?” вирішено. І це рішення геніальне за своєю простотою – варто замовити продукти з доставкою на дім. Причин скористатись онлайн-шопінгом декілька:

  1. Вибрати потрібні товари в інтернет-магазині можна в будь-якому місці – в транспорті по дорозі з роботи, на дивані чи під час прогулянки з малюком на дитячому майданчику.

  2. Жодних черг на касі, відсутності здачі з крупної купюри та непрацюючих важелів на відділі овочів.

  3. Наявність товарів та актуальна ціна вказані на сторінках електронного каталогу.

  4. Немає обмежень продажу за часом, бо сформувати замовлення ви можете цілодобово.

  5. Орієнтовний час доставки узгоджується індивідуально. Прийняти оплачені покупки можуть навіть діти, якщо дорослі знаходяться на роботі.

Онлайн-платформа Zakaz співпрацює із найбільш відомими торговельними мережами, що встигли завоювати довіру споживачів. Високі стандарти контролю якості та налагоджені шляхи постачання продуктів гарантують, що до вашого столу потраплять лише відбірні продукти для ваших кулінарних шедеврів. А ви збережете час для рідних, дозвілля чи відпочинку.

Доставка покупок в офіс: примха чи необхідність в Україні

Найвища цінність – це час, тому не варто витрачати його там, де можна заощадити. Рішення замовляти товари для дому під час перерви на роботі – це можливість зберегти вечір для цікавіших справ. Лишається дізнатись, де купити все необхідне в одному місці. Сайт Заказ пропонує товари відомих брендів з адресною доставленням в офіс чи додому в будь-яку точку Києва. Доступні різні види розрахунку – готівковий та безготівковий. Купувати харчі та товари для дому зручно за допомогою фільтрів пошуку по категоріях. Кур'єрська служба працює оперативно і злагоджено, щоб ви отримували покупки в найкоротший термін.

Для замовлення доступна також готова продукція відділу кулінарії. Це може стати у нагоді, коли ви повертаєтесь з відрядження і знаєте, що вдома немає ні крихти. Або засиділися допізна на роботі й зголодніли. Гарячі страви турботливо спакують в одноразову тару і без затримок транспортують за вказаною адресою. Вартість послуги цілком прийнятна, а домовившись із колегами про спільне замовлення, можете отримати додаткову вигоду.

Через можливі перебої із постачанням ймовірні тимчасові обмеження на кількість соціальних продуктів в одному замовленні. В окремих регіонах України послуга доставки надається не в повному обсязі. Уточнити інформацію по кожному населеному пункту можна на сайті або за телефонами гарячої лінії. Вдалих вам покупок!

Джерело: https://zakaz.ua/uk/