Коли виникає бажання  замовити суші, зробити це можна, не виходячи з дому. Лише постає питання, де саме це зробити. Закладів, що пропонують подібні страви багато, але не завжди клієнти лишаються задоволені. Але якщо звернутися саме до нас, тоді можна не хвилюватися, що щось піде не так. Гарантуємо не тільки смачні страви, але й помірні ціни, безкоштовну доставку. Цінуємо кожного клієнта, який проявив довіру до нас. Робимо все можливе, щоб дану довіру виправдати.

Варто зазначити, чи що роли та суші, вже багато років поспіль, залишаються популярними серед тих, хто любить корисну та поживну їжу. Завдяки нам, не потрібно йти до ресторану, щоб скуштувати японських страв.

Доставка їжі відрізняється безліччю переваг для тих, хто хоче замовити суші, не виходячи з дому. Якщо замовите сет, то зможете зекономити гроші, тому що вийде дешевше, якщо купувати окремі порції. Ще однією перевагою являється те, що сет дозволяє скуштувати різні варіанти суші. Сети являються відмінним результатом для тих, хто бажає ласувати японською стравою не сам, а у компанії.

Різноманітні сети: як обрати свій?

Подивитися асортимент у клієнтів буде змога на нашому офіційному ресурсі. Просто переходьте за посиланням  https://avocado.te.ua/naboru/ та обирайте те, що сподобається. Якщо не можете визначитися, тоді вам підкаже консультант, що краще підходить як для одного клієнта, так й для цілої компанії.

Сети являються поєднанням різних варіантів суші та ролів, які можна купити не по одній порції, а одразу в комплекті.

Для того, щоб клієнтам стало простіше обрати підходящий сет, варто ознайомитися за якими принципами вони формуються:

  • Сети тематичні. У подібних варіантах мається якась спільна риса. У вигляді одного інгредієнта у порціях. Або ж це може бути один вид ролів, але з використанням різних продуктів та компонентів. Подібні набори чудово підходять для того, щоб влаштувати вечерю на двох;
  • Американські сети. Сети, що адаптуються під американськи смаки. Тут використовуються звичні для американців продукти. Додавання вершкового сиру, майонезу. Найбільш поширеними являються сети «Каліфорнія» та «Філадельфія», які на сьогоднішній день поширені також у нас. Подібні варіанти часто входять до наборів, навіть виступаючи за основу;
  • Історичний варіант. Сети мають назви певних видатних осіб. Вироби у таких сетах різноманітні, використовуються будь-які інгредієнти. Таким чином у клієнта з’являється можливість скуштувати цікаві смаки, не йдучи на компроміс;
  • Спеціальні сети, які формуються, беручи до уваги потреби замовника. Буває, що клієнт хоче їсти тільки те, хоче, не вживаючи певних продуктів. У якості прикладу можна привести вегетаріанські роли, з невеликою кількістю калорій та інше. Ще є солодкі роли, для тих, хто хоче скуштувати цікавий десерт.

Знаючи, що собою представляють сети суші та ролів, клієнтам буде набагато простіше обрати те, що йому сподобається та принесе максимальне гастрономічне задоволення.

Переваги безкоштовної доставки

Доставка у нашому закладі являється безкоштовною. Варто тільки зайти на сайт  https://avocado.te.ua/shushi/ та обрати варіант для замовлення.

Переваги замовлення у нас не викликають сумнівів. Замовивши одного разу, новачки часто стають нашими постійними замовниками:

  • Вартість на замовлення приємна, у чому можна переконатися, переглянувши меню;
  • Смак їжі вишуканий, тому приготуванням займаються професіонали, що мають потрібний досвід;
  • Замовлення обробляються швидко, доставка не змушує чекати;
  • Для приготування їжі використовуються продукти високої якості, які гарантують неймовірний смак.

Залишайте заявку на сайті або просто телефонуйте за вказаними телефонами. Вже скоро смачні суші з’являться на вашому столі.