Ставки на спорт стають все більш популярними серед українських інтернет-користувачів. Тому немає нічого дивного в тому, що багато любителів подібних азартних розваг бажають встановити Парі Матч на свій смартфон так, як це найпопулярніший та найнадійніший вітчизняний букмекер. Спробуємо більш детально розібратися в тому, як скачати Парі Матч на Андроїд та IOS.

Навіщо встановлювати Парі Матч на Андроїд та IOS?

Переваги мобільного додатка над мобільною версією сайту:

 • Немає необхідності заходити до браузера.
 • Економія мобільного трафіку.
 • Адаптовано під пристрій: інтуїтивно простий інтерфейс та інформативне наповнення розділів. Розмір сторінки автоматично настроюється під параметри смартфона.
 • Доступ до унікальних промо акцій Parimatch Casino.
 • Можливість перегляду відеотрансляцій за позитивного балансу.

Після того, як ви успішно встановите Парі Матч ви побачите, що за функціоналом мобільний додаток має аналогічні функції, що й у повній версії. Головна перевага здійснення ставок через мобільний додаток - стабільна та якісна робота програми за низької швидкості інтернету, що актуально при грі в режимі live.

Як завантажити та встановити Парі Матч на Андроїд?

На платформі Google Play Market заборонено розміщувати програми, пов'язані з азартними іграми на реальні гроші. Тому встановити Парі Матч з Play Market не вдасться.

Встановити Парі Матч можна тільки з офіційного сайту букмекера. Для цього виконайте такі дії:

 • Зайдіть на офіційний сайт букмекерської контори Паріматч зі свого смартфона. Після переадресації на мобільну версію сайту у верхньому правому кутку з'явиться пропозиція «Встановити».
 • Завантажте інсталяційний файл.
 • Відкрийте розділ «Безпека» в налаштуваннях пристрою та поставте галочку навпроти «Встановлення з невідомого джерела».
 • Натисніть «Встановити».

Додаток сумісний із пристроями на ОС Android 4.4. та новіше. Оскільки ви встановили останню версію мобільної програми Паріматч, дозвольте автоматичний режим оновлення програм. Так завжди ви будете мати доступ до актуальної версії програми.

Як встановити Парі матч на IOS?

Для того, щоб встановити Парі Матч на IOS-пристрій потрібно буде діяти наступним чином:

 • спершу слід відкрити AppStore;
 • далі треба ввести в строку пошуку PariMatch;
 • після цього зостанеться натиснути на кнопку «Завантажити», що запустить автоматичну процедуру завантаження та встановлення додатку.

Слід зауважити, що на IOS не вдасться скачати Париматч так само як на Андроид Україна у вигляді інсталяційного файлу з офіційного сайту букмекерської контори.

Авторизація в мобільному додатку БК Паріматч

Після того, як користувач скачає Париматч на Андроид Україна йому потрібно буде увійти в ігровій аккаунт. Для цього необхідно відкрити програму Париматч, натиснути «Увійти», якщо вже є ігровий рахунок у букмекерській конторі або «Зареєструватися», якщо ви вперше скачали Парі Матч і ніколи не були клієнтом цього букмекера.

Для авторизації у програмі Паріматч потрібно ввести номер рахунку (ID), e-mail або номер телефону та пароль.

Як зробити ставку в програмі Париматч

Після успішного встановлення Парі Матч гравець отримає доступ до ставок на спортивні події. Якщо у вас є обліковий запис у букмекерській конторі Париматч, натисніть «Увійти» та введіть свої дані. На екрані з'явиться лінія з головними подіями ігрового дня.

У нижній частині екрану доступні розділи «Головна», «LIVE», «Мої парі», «Профіль», а також кнопка у вигляді логотипу Паріматч: з її допомогою можна шукати матчі, поповнити рахунок, додати події до обраних та звернутися до підтримки.

У розділах «Головна» та LIVE відображені популярні події у прематчі та лайві відповідно.

У розділі «Мої парі» відображені ваші розраховані та не розраховані ставки.

У розділі «Профіль» ви керуєте обліковим записом, робите поповнення рахунку, також можна виводити гроші, стежити за акціями.

У «Вибраному» можна додати види спорту та чемпіонати. У «Пошуку» можна шукати матчі з видів спорту, назви команди чи чемпіонату.

Щоб зробити ставку, виберіть подію та натисніть на коефіцієнт прогнозованого результату. Потім натисніть на купон, виберіть тип ставки і натисніть на кнопку «Укласти парі».

Ми перерахували основні опції для ставок на спорт через мобільний додаток Париматч. У програми букмекера є інші можливості.