Дівчата, ми стільки всього на себе беремо: сім’я, робота, навчання, будинок. Так наша енергія безслідно вигасає. Треба вміти вчасно зупинитися та знайти час для себе.

Ми стараємося зробити для близьких нам людей все якнайкраще: допомагаємо за будь-яких обставин, обираємо найкращі подарунки, завжди висловлюємо підтримку в моменти горя та радості. Ми заслуговуємо на приємності!

І, якщо ці приємності не може нам зробити коханий чоловік (можливо, його просто немає), не варто “забивати” на себе. Зробіть собі подарунок, який зможе вас порадувати й нагадати, що ви — жінка, і у себе одна.

А ми для вас підготували ідеї як це зробити.

1. SPA догляд для тіла з мінералами

Процедура розслабить тіло, допоможе відірватися від буденних турбот та роботи. Під час сеансу використовуватимуть мінерали з Мертвого та Середземного морів. На вас чекає пілінг тіла, обгортання з водоростями та масаж з ефірними оліями.

2. Сукня

Ми знаємо, що нові речі в гардеробі підіймають настрій та додають впевненості. А з новою сукнею жінка розквітає, заряджає позитивною енергією все навколо. Не пожалійте цього місяця грошей на себе й придбайте сукню своєї мрії (вона точно є у збережених дописах в Інстаграм).

3. Заняття з Fly-йоги

Відпочити, помедитувати й отримати задоволення від процесу можна під час незвичайного сеансу. Його особливість у тому, що всі вправи виконують на спеціальному гамаку, який прикріпили до стелі. Забудьте про біль у суглобах на попереку — ніякого навантаження на ці частини тіла ви не отримаєте.

4. Брендова косметика

Досить купувати бюджетні засоби, які шкодять вашій шкірі. Тим більше якщо ви давно мрієте про сироватку від Vichy чи палетку для контурингу від Chanel. Якщо не можете дозволити собі робити це регулярно, то хоча б раз на рік оновлюйте косметичку. Користування нішевою косметикою підвищує самооцінку.

5. Стрибок з парашутом

У вас дуже активне т насичене подіями життя? Ваш емоційний стан не завжди дозволяє розслабитися? Тоді вам точно варто стрибнути з парашутом, за хвилину вільного падіння переосмислити життя та, ставши на землю, народитися заново.

За посиланням переглядайте різні варіації стрибків, а також інші враження, які допоможуть радіти цьому життю https://www.bodo.ua/podarki/zhenshchine/.

6. Робот-пилосос

Ми знали, що вас не здивує цей варіант, адже розуміємо, що прибирати крихти за дітьми, шерсть за домашніми тваринами та інший бруд дуже втомлює. І не кажіть, що це не так! Тому дуже важливо мати помічника, який буде працювати за вас, поки ви відпочиваєте.

7. Індивідуальне пошиття спідньої білизни

Це можливість відчути себе особливо, не такою як всі. Розуміння, що на вас в цей момент мережевий комплект, якому немає аналогів, додає впевненості та сексуальності. Все підкреслює ваші звабливі форми та красу.

8. Створення картини з епоксидної смоли

Створіть власну абстракцію, яка зображатиме ваш внутрішній світ. Для цього вам допоможуть пігменти, глітери та різні суміші.

9. Фотосесія

Ніщо так не підіймає настрій, як свіжа укладка, вечірній макіяж за звук затвору фотоапарату — організуйте собі фотосесію в неперевершеному образі.

Скільки всього не траплялося на вашому шляху, пам’ятайте: ви унікальна, а тому втратити себе не можна. Не забувайте приділяти час в першу чергу собі. Любіть себе.