Вибір моделі обігрівальної конструкції здійснюється на етапі розробки будівельного проекту будівлі. Варіант джерела тепла залежить від призначення приміщення, його площі, особистих переваг користувачів. Підвищеним попитом користуються установки, що відповідають встановленим нормам екологічних показників та здатні забезпечити комфортність створення умов для проживання чи роботи людей. Таким вимогам цілком відповідає тепловий насос https://hasta.life/opalennya/teplovy-nasosu. Сучасні моделі обладнання вирізняються компактністю, ефективністю, тривалістю роботи високою продуктивністю.


Особливості функціонування теплового насосу

Принцип роботи всіх моделей теплових насосів є аналогічним. В її основі лежить здатність холодоагенту випромінювати або поглинати енергію тепла. Це відбувається за змін стану речовини. Сучасні види теплонасосів нагадують за функціонуванням холодильні установки. У їхню конструкцію входить три робочі контури:

  • перший містить теплоносій, що надходить від головного джерела тепла;
  • другий призначений для циркуляції фреону, що періодично випаровується і випадає в конденсат;
  • третій – ємність для вологи. що переміщається трубопровідною системою.Вартість насосного обладнання залежить від його технічних характеристик, зокрема від показників потужності, а також від виду використаних матеріалів. Сучасні моделі теплових установок відрізняються компактністю, естетичною привабливістю, високою якістю збирання. Насоси можна використовувати у житловому приміщенні, оскільки вони не порушують особливостей вибраного стилю інтер'єру. Теплове обладнання не потребує особливого догляду. Воно гарантує тривалість та ефективність роботи.


Переваги та недоліки теплових насосів

Теплове насосне обладнання має багато позитивних характеристик:

  • високий рівень тепловіддачі;
  • відсутність шкідливих для організму людини продуктів згоряння;
  • мінімальні вимоги щодо оснащення котельного приміщення;
  • простота обслуговування;
  • економічність;
  • відсутність робочого шуму.Теплові насоси використовують не тільки для опалення приміщень, але і для підігріву води. Сучасні моделі обладнання здатні забезпечувати безперебійну роботу протягом 25 років і більше. Установки не вимагають якості струму в електричній мережі. Єдиний недолік теплонасосів досить висока вартість.