В умовах сучасної економіки інноваційні рішення, які економлять гроші та захищають навколишнє середовище, мають вирішальне значення. Модульні будівлі - це одне з рішень, яке завойовує популярність.

Якщо ви подивитеся на модульні типи будівель, ви побачите, що тимчасові будівлі та постійні споруди є двома поширеними варіантами.

Будівництво тимчасової будівлі проти постійної модульної конструкції

Тимчасові модульні мобільні дачні будинки стійкі, побудовані досить міцно, щоб їх можна було знести та перевстановити чи перемістити. Їхній міцний зовнішній вигляд і ретельно продумані компоненти роблять їх надзвичайно універсальним активом для будь-якого бізнесу, якому потрібна ця функція. Постійні та часові модульні будівлі часто бувають збірними.

У той час як постійні модульні конструкції мають схожі конструктивні елементи, такі будинки зазвичай будуються на фундаменті, що робить їх нерухомими. Звичайно, нерухомість також означає, що вони підходять для розширеного налаштування і можуть бути кращими для великих модульних будівельних проєктів, таких як квартири в морських контейнерах або проєкт модульного житла.

Що таке тимчасові модульні будинки?

Тимчасова споруда може забезпечити пересувний будинок, що трансформується. Тимчасові будівельні конструкції можна орендувати та використовувати на різні терміни. Деякі тимчасові модульні будівлі виготовляються заздалегідь, інші будуються дома.

Що таке постійні модульні конструкції?

Постійні модульні конструкції - це постійні будинки, призначені для створення довготривалої конструкції, яку не можна переміщати або змінювати. Як і в традиційному будівництві, фундамент капітальних модульних будівель складається з монолітного бетону з арматурою та щебенем. У деяких випадках можна використовувати піднятий або рівний фундамент.

Що таке напівпостійні конструкції?

Між цими двома категоріями, звичайно, знаходяться напівпостійні будівлі або напівпостійні конструкції, які можуть бути призначені для більш тривалого використання, але можуть переміщатися. Найбільш поширена різниця між усіма цими типами модульних будівельних конструкцій полягає в тому, чи має конструкція постійний фундамент.

Однією з переваг як тимчасового, так і постійного модульного будівництва є те, що вони є більш універсальними, ніж інші форми будівництва. Безумовно, тимчасова модульна конструкція – найуніверсальніший варіант із усіх.

Порівняно з робочим процесом та графіком будівництва будівель, тимчасові споруди щоразу перевершуватимуть перевагу з погляду переваг.