Автомобіль і безпека - два нерозривні поняття, дотримуватися яких беззаперечно повинен кожен водій. Звичайно, не варто забувати про технічний стан кожної деталі і в цілому всього автомобіля, проте не варто забувати про маленький "пунктик" безпеки, про який часто водії забувають і нехтують до першої зустрічі з працівниками поліції або поганим самопочуттям у дорозі. Придбати автомобільну аптечку не проблема – будь-який супермаркет чи аптечна мережа з радістю запропонують цей товар. Не варто забувати і про доукомплектування аптечки згідно з особливостями свого здоров'я. Мережа аптек «D.S.» пропонує кожному, хто турбується про своє здоровя та безпеку у дорозі, придбати готову аптечку, що складена згідно діючим законодавством України. Автомобільна аптечка – лише на перший погляд дрібниця, не варто недооцінювати її важливість.

Які бувають аптечки

Згідно державних стандартів України аптечка – це комплекс медичних засобів, використовуючи які, можна легко надати первинну медичну допомогу тим, хто постраждав на дорозі у результаті дтп.

  • Аптечка АМА-1 – призначена для автомобілів, що мають до 8 сидячих місць окрім водійського
  • Аптечка АМА-2 – для транспортних засобів, що мають понад 8 сидячих місць.

Автомобільні аптечки обов’язково мають бути укомплектовані аварійним та експлуатаційним медичним набором.

  • Аварійний АМА комплект містить два набори медичних засобів, що розкладені у міцні поліетиленові пакети та використовується для надання долікарської допомоги у випадку значних травм та пошкоджень.
  • ксплуатаційний АМА набір використовується при незначних пошкодженнях у разі невеликих дтп.

Як правильно зберігати аптечку

Деякі виробники автомобілів передбачають спеціальні місця для безпечного перевезення аптечки. Якщо в автомобілі такого місця не має, то слід покласти аптечку до спеціального кейсу або сумки, щоб запобігти можливим пошкодженням під час руху. Важливо, щоб аптечка була добре закріплена та не знаходилася поряд із двигуном, щоб уникнути перегрівання.

Як придбати аптечку на сайті Apteka-ds.com.ua

Аптечку, як і будь-який інший товар, можна замовити, додавши товар до корзини. Потім потрібно додати інформацію щодо підходящих варіантів оплати та доставки. Оплатити замовлення можна готівкою та самостійно його отримати в одній з аптек мережі «D.S.», або переказати на банківську карту.

Аптечка від «D.S.» - безпека, якість, надійність.