Починаються найхолодніші місяці, а отже, без теплого верхнього одягу нікуди. Найуніверсальнішим зимовим варіантом залишається пуховик, але як його вибрати з безлічі представлених у магазинах варіантів? Вибираючи жіночі пуховики великих розмірів осінь-зима  потрібно враховувати деякі правила вибору в Лебутик.

Довжина та наповнювач на зиму

На сьогоднішній день пуховиком називають будь-яку утеплену куртку характерного "пухового" виду, що нагадує теплу ковдру. Але зараз як наповнювач використовуються не тільки пух і перо, які і дали назву куртці, а й інші наповнювачі.

Спочатку варто визначитися з довжиною пуховика: короткий краще вибрати тим, хто частіше пересувається на машині, адже в ньому зручніше сидіти за кермом. Довгий, хто більше проводить часу на вулиці, або у громадському транспорті – він практичніший. Ідеальним вважається пуховик до середини стегна – у ньому досить тепло і він не сковує рухи. Щоб пуховик добре показав себе в різних зимових умовах, верхня тканина повинна мати кілька властивостей: бути гладкою, міцною і вітро- і водозахисною.

Як обрати куртку?

Хороша куртка - та, у якої пух упакований у так звані пухові пакети і ці пакети вшиті всередину куртки. Це робиться для того, щоб пух рівномірно розподілявся по виробу і не звалювався до подолу куртки. Крім того, пухова куртка обов'язково має бути прострочена (зазвичай по горизонталі). Щоправда, іноді зустрічаються вироби із цільною, непрошитою тканиною. Це зовсім не означає, що пуховик гірший за якістю. Просто дизайнери використовують у деяких моделях своєрідний чохол – зовнішню тканину, яка приховує розділені пухові секції, надаючи силуету більш елегантного вигляду. Крізь підкладку у такому легко розрізнити окремі секції.Що стосується кишень на одязі, розрахованому на мінусову температуру, краще, щоб вони були зовсім без блискавки (в крайньому випадку допустима пластикова), щоб не травмувати ненароком шкіру замерзлих рук. Замість застібки у кишень може бути невеликий клапан зверху: він захистить вміст від снігу.

В іншому чим менше зайвих деталей та декоративних елементів на пуховику, тим краще. Чи точно вам потрібна додаткова маленька кишенька на рукаві? Якщо є можливість вибрати гранично лаконічну модель, то, швидше за все, вона буде вашим ідеальним пуховиком. До того ж таке простіше поєднувати з рештою речей — зрештою, навіть узимку хочется виглядати стильно та елегантно практично та тепло.