Для забезпечення надійного захисту інформаційних систем для корпоративних клієнтів та особистих облікових записів для приватних користувачів використовується менеджер паролів Webpass, який є функціональним онлайн-сховищем. Користуватися повноваженнями диспетчера можуть все, адже він ідеально підходить для фірм і простих користувачів.

Переваги менеджера та його головні особливості

Запам'ятати в голові величезну кількість логінів до різних облікових записів не просто, а якщо щодня використовується більше 10 онлайн-сервісів, то завдання є по-справжньому нездійсненним. У такому разі краще не експериментувати і не піддавати свої облікові записи до можливого злому, адже можна скористатися спеціальною програмою. Той самий вищезгаданий Webpass забезпечить зберігання паролів у хмарі або коробці на вибір клієнта, а також:

  • у разі ризику несанкціонованого доступу програма повідомлятиме користувачів;
  • користувач може налаштовувати складність ключів на власний розсуд;
  • сервіс проводить регулярний аналіз безпеки та контроль актуальності комбінацій;
  • двофакторна автентифікація від Google є додатковим захистом від фішингу.

Саме паролі вважаються найчастіше використовуваною формою ідентифікації. З огляду на це, можна впевнено вважати їх єдиним бар'єром між особистою інформацією та кіберзлочинцями, а отже кожен користувач має забезпечити своїм акаунтам захист. У разі злому зловмисники отримають доступи та інформацію про користувача. Але вирішити проблему допоможе диспетчер Webpass, який гарантує збереження даних у надійному онлайн-сейфі.

Зберігання паролів під захистом

Кожна сучасна людина щодня користується можливостями всесвітнього павутиння. Наше дозвілля та робота відбувається в онлайн-режимі, тому щодня ми створюємо нові логіни до різних сервісів та програм. Але навіть самий пасивний користувач стикається з проблемою зберігання ключів. Не можна не погодитися, що зберігати комбінації в пам'яті комп'ютера небезпечно, як і тримати їх у текстових документах або на клаптиках паперу. Будь-яка людина може вкрасти дані та скористатися отриманою інформацією з корисливою метою. Уникнути незручностей допоможуть такі програми, як Webpass, створені для того, щоб суттєво полегшити інформаційне життя користувачів мережі Інтернет.

Одним із найбільших бонусів у роботі з програмою можна вважати і порятунок від необхідності щоразу вводити логіни на численні інтернет-ресурси. Сайт розпізнає та здійснює авторизацію в автоматичному режимі. Крім цього, заповнювати реєстраційні дані та багато інших форм тепер можна за допомогою натискання лише однієї кнопки.