Покупець сподівається, що холодильник справно відпрацює не тільки гарантійний термін, але набагато довше. У деяких господарів служать холодильники ЗіЛ або Донбас, випущені понад 50 років тому. Цілком можливо, що стільки ж відпрацює модель Hitachi. Для такого припущення є підстави: японська корпорація випускає кращі холодильники Hitachi, випереджаючи за багатьма показниками серйозних конкурентів.

Чому варто вибрати Hitachi?

У фірми свій підхід до розробки моделей: орієнтація на попит споживачів. Кожна нова конструкція народжується інженерами після ретельного вивчення користувальницьких інтересів. Бажання людей стає тим поштовхом, який народжує нові ідеї, способи їх реалізації.

Конструктори відкидають старі технології, сміливо впроваджують нові. Фірма Hitachi - піонер із застосування системи охолодження No Frost замість традиційної крапельної. Вона першою випустила двокамерні холодильники. В Європі це сталося 13 роками пізніше.

Задоволення побутових потреб людей шляхом впровадження нових технологій, зручне використання техніки, якість - ті основи, на яких базується успіх Hitachi LTD. Тому є всі підстави стверджувати: найнадійніший холодильник - випущений під брендом Hitachi.

Як часто ламаються Хітачі?

Відповісти можна двома словами: дуже рідко. Напевно, важко знайти іншого виробника, який визначає гарантійний термін служби компресора - серця холодильника - 10 роками. Справа не в тому, що сервісні служби готові відремонтувати безкоштовно, а що фірма впевнена: ймовірність поломок незначна.

Якщо аналізувати статистичні дані, які холодильники частіше ламаються, то в списку зустрічаються вироби іменитих фірм:

  • у моделей side-by-side бренду Zanussi і KIS38A5 від Bosh не витримують дверні петлі;
  • у Норд 275-010 поганий пластик, ламається компресор, морозилка в інеї;
  • дорогий Liebherr СBNest 3913 має погану тенденцію ламатися після завершення гарантії.

В антирейтингу відсутні агрегати Hitachi, хоча зустрічається навіть Самсунг RL50RRCMG зі скаргами на неякісний пластик.

На якого покупця розраховані холодильники Hitachi?

Вже було сказано, що фірма вивчає і задовольняє запити споживачів, впроваджуючи у виробництво нові технології. Подібна техніка не може бути дешевою. Більшість моделей розраховані на середнього покупця, є агрегати преміум-класу. Деякі моделі відносно недорогі.

Кращий бюджетний холодильник виробляє фірма Hitachi. Це моделі серій 410, 470, 330: спрощені варіанти двокамерних холодильників. У них для здешевлення відсутні деякі функції:

  • електронне управління;
  • автольодогенератор;
  • суперзаморожування.

На відміну від більшості моделей Hitachi з солідними габаритами ці зі значно меншими параметрами, помістяться на кухні стандартної квартири. Кращий холодильник по співвідношенню ціна-якість - це Hitachi. Якщо влаштовує внутрішній об’єм, а відсутність деяких функціональних можливостей некритичне, можна не переплачувати.