Сьогодні стає популярною можливість здійснювати оплату товарів і послуг за допомогою віртуальних грошей. Однією з найпопулярніших криптовалют є біткоіни. Оскільки підробці такий вид грошових коштів не підлягає, він досить затребуваний серед користувачів інтернету. Криптовалюта також користується попитом через те, що при реєстрації не потрібно вводити особистих даних, а операції з нею абсолютно анонімні.

Що потрібно для переведення в готівку валюти

Для користувачів, які бажають обміняти біткоін на гривні у Львові, є кілька способів:

  • через онлайн-біржі;
  • співпраця з приватними особами;
  • за допомогою обмінників.

Біржі – це майданчики, які дозволяють продати біткоіни на ній, а потім здійснити переказ на банківську карту. І таким чином перевести в готівку кошти. Для здійснення операції слід зареєструватися на сервісі, увійти в гаманець і натиснути кнопку відправити. Далі вказати кількість валюти, і підтвердити відправлення за вказаною адресою біржі.

Після того, як біткоіни зайшли на біржу, слід увійти в розділ Торги та вибрати грошову одиницю, на яку буде проводитися обмін. Для потенційного покупця необхідно вказати кількість біткоінів та вартість одиниці. Після продажу можна здійснити переказ на банківську карту. Карта повинна бути обов'язково міжнародного зразка.

Обмін біткоіни через приватних осіб – вельми сумнівний спосіб покупки або продажу. Оскільки не дає 100% впевненості, що операція пройде безпечно.

Продаж і купівля валют через обмінні пункти

Обмінники на сьогоднішній день є простим та безпечним способом проведення переказу криптовалюти. Єдиною складністю цього способу є пошук вигідного пункту. Оскільки кожен з них пропонує різні для співпраці умови. Для користувача в такому випадку є два шляхи:

  • самостійно шукати та моніторити всі можливі сервіси;
  • скористатися послугами сайтів, які провели порівняльні маніпуляції та представляють на суд споживача вибір умов.

Другий спосіб більш продуктивний, оскільки всю роботу за продавця або покупця виконали співробітники сервісу. Всі дані представлені у вигляді таблиці, і по ним легко зорієнтуватися.

Користувач може не сумніватися в надійності майданчика. Всі ресурси проводять обмін безпечно та вигідно. Скористатися послугами моніторингового сайту – швидкий спосіб зробити обмін біткоінів на готівкові кошти. Таким сервісом може скористатися кожен.