• Головна
  • Перший список квартир, які будуть “націоналізовувати” склали в окупованому Лисичанську
18:21, 29 березня

Перший список квартир, які будуть “націоналізовувати” склали в окупованому Лисичанську

На території тимчасово окупованої Луганської області нещодавно вийшов “закон”, що легалізує конфіскацію майна, яке вважається “безгоспним”. Згідно з текстом згаданого “закону”, власники житлових або інших помешкань мають з’явитися до “адміністрації” з документами, що підтверджують право власності протягом десяти днів після публікації списку квартир. У тому випадку, якщо господарі не з’являться, майно перейде у власність окупаційного угрупування.

Про це йдеться у повідомленні низки окупаційних ресурсів.

Зазначимо, що у випадку "націоналізації житла", окупанти зможуть заселити до приміщення будь-кого.

Список квартир, які планують привласнити окупанти, на списку нижче.

За текстом "закону", безгоспним житлом вважається те, яке підходить під наступні ознаки:

невнесення плати за житло та неоплачена комуналка протягом року до дня виявлення житлового приміщення, що має ознаки безхазяйного майна; відсутність відомостей про зареєстроване право власності на житлове приміщення в Єдиному державному реєстрі нерухомості РФ; невикористання житлового приміщення, яке у тому числі створює загрозу його безпеціі, безпеці для життя та здоров'я інших осіб.

У власника житла, яке збираються "націоналізувати" буде 30 днів, щоб особисто з'явитися до "уповноваженого органу" з такими документами:

паспортом громадянина Російської Федерації чи іншим документом, що засвідчує особу, або випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, установчими документами юридичної особи, ідентифікаційним номером платника податків; документами на житлове приміщення, що підтверджують право власності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лисичанськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...