• Головна
  • На турнірі з шахів серед осіб з інвалідністю завоювали медалі шахісти з Луганщини
09:48, 6 грудня 2023 р.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю проведено ІV відкритий обласний турнір з шахів серед осіб з інвалідністю "Об’єднана Україна: турнір інклюзії".

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА

В змаганнях взяли участь спортсмени з 6 областей України: Луганської, Херсонської, Вінницької, Хмельницької, Житомирської і Черкаської.

Турнір тривав з 24 листопада по 2 грудня та проходив на інтернет-платформі «Lichess».

За регламентом спортсмени розігрували комплект нагород за швейцарською системою з контролем часу 20 хвилин на гру. Головний суддя змагань – Олег Столяревський.

За результати змагань шахісти посіли наступні місця:

1 місце – Вадим Сакієнко, Черкаська область;2 місце – Данііл Коваленко, Луганська область;3 місце – Єгор Блєднов, Луганська область.

Для Вадима Сакієнка це вже друга перемога в турнірі – Вадим ставав переможцем у 2021 році.

Переможець та призери турніру, а також переможці в номінаціях "За волю до перемоги", отримають нагороди та призи від організаторів змагань.

Шахісти з Луганщини завоювали медалі на турнірі з шахів серед осіб з інвалідністю "Об’єднана Україна: турнір інклюзії"

Луганська ОВАШахісти з Луганщини завоювали медалі на турнірі з шахів серед осіб з інвалідністю "Об’єднана Україна: турнір інклюзії"Луганська ОВАШахісти з Луганщини завоювали медалі на турнірі з шахів серед осіб з інвалідністю "Об’єднана Україна: турнір інклюзії"Луганська ОВАШахісти з Луганщини завоювали медалі на турнірі з шахів серед осіб з інвалідністю "Об’єднана Україна: турнір інклюзії"Луганська ОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію