• Головна
  • Як вилікувати наркоманію: чи можна позбутися звички?
Новини компаній
14:52, 2 січня 2023 р.

Як вилікувати наркоманію: чи можна позбутися звички?

Новини компаній

Наркоманія – хвороба сучасності, позбутися якої може бути непросто. Людина не помічає, як втрачає сенс життя, і всі її думки займає лише те, як знайти нову дозу та отримати задоволення? Вона не бачить, як руйнується її сім'я, скільки проблем вона створює і наскільки небезпечною стає. Але вихід із ситуації є, адже якщо ви помітили, що у близької людини є проблем, то потрібно звернутися за лікуванням у «Медлюкс».

Як вилікувати наркоманію: чи можна позбутися звички?, фото-1

Як зрозуміти, що потрібна допомога?

Коли людина стає залежною, з'являються деякі ознаки, що вказують на те, що потрібна допомога:

  • Поведінка починає змінюватися, хворий не може сконцентруватися на виконанні завдань;
  • Хворий стає агресивним, не слідкує за своїм зовнішнім виглядом;
  • Зміни настрою стають все більш вираженими, а повернення додому – пізнішими;
  • Складності у вставанні раніше і поява стану, схожого на сп'яніння;
  • Зниження інтересу до улюблених занять;
  • Незрозумілі причини агресії;
  • Зникнення речей;

Цікавим є те, що на початковій стадії залежності наркомани практично не змінюються у зовнішності. Але чим більше розвиватиметься залежність, тим краще буде помітний інший вид. Шкіра стане сухою, а всі її пошкодження загоюються довше звичайного. Лікування наркоманії складне, і вимагатиме тривалого часу.

Як розпізнати наркомана?

З прогресуванням залежності всі ознаки стають більш вираженими. Хворий втрачає свою привабливість, а одяг стає брудним. Соціальна активність знижується, тому поведінка починає змінюватись. Пацієнт не може всидіти на одному місці, і може виявляти напади веселощів або агресії. Звернувши увагу на всі ознаки можна зрозуміти, що перед вами сидить наркоман. У деяких сім'ях, залежні намагаються приховувати свої захоплення, але що далі прогресує залежність, то помітнішою вона стає.

Що робити, якщо у сім'ї є наркоман?

Наркоманію можна вилікувати, якщо звернутися до фахівців. Правильно надана допомога дозволить людині повернутися до нормального способу життя та знайти нові цілі. Лікування буде тривалим і потребуватиме особистого бажання. Тому якщо ви помітили, що у вашій родині з'явився наркоман, то не варто відкладати відвідування лікаря. Можна здійснити лікування на умовах анонімності, якщо ви не хочете розголошувати свою проблему. Якщо нічого не робити, проблема буде розвиватися, і ви перестанете впізнавати в хворому близьку людину. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...