• Головна
  • "Бронзу" першості Європи зі стрибків у воду здобули луганчанки
18:06, Вчора

"Бронзу" першості Європи зі стрибків у воду здобули луганчанки

Соф'я Есман та Діана Шевченко. Фото: Facebook/Олексій Харченко

Соф'я Есман та Діана Шевченко. Фото: Facebook/Олексій Харченко

Соф'я Есман та Діана Шевченко стали "бронзовими" призерками чемпіонату Європи серед юніорів у синхронних стрибках з вишки.

Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.

Для дівчат це був дебютний міжнародний старт у такому складі.

За свій виступ український дует отримав 266.88 бала та піднявся на ІІІ сходинку п'єдесталу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://v-variant.com.ua
#Лисичанськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити