• Головна
  • На ТОТ Луганщини не хочуть їхати працювати учителі з Росії
07:15, Сьогодні

На ТОТ Луганщини не хочуть їхати працювати учителі з Росії

Окупаційній «владі» не вдається ліквідувати кадрову кризу в освітній сфері на ТОТ Луганщини, оскільки вчителі з Росії не хочуть їхати на «нові території».

Про це у Телеграмі повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко, передає Укрінформ.

«Попри залучення державної підтримки, загарбникам не вдається ліквідувати кадрову кризу в сфері освіти. Вчителі, які виїхали, не повертаються на окуповану Луганщину. Серед тих, хто залишився, є й ті, кому набридло працювати за методичками РФ», - написав він.

За словами Харченка, вакансії відкриті майже в кожній школі.

Він додав, що намагання запросити вчителів з регіонів РФ близькі до краху: наразі на переїзд до нового навчального року в обмін на гроші погодилися лише троє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://www.ukrinform.ua
#Лисичанськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити