• Головна
  • Швидке отримання грошей: переваги та основні недоліки
Новини компаній
12:52, 7 липня

Швидке отримання грошей: переваги та основні недоліки

Новини компаній
Швидке отримання грошей: переваги та основні недоліки, фото-1

Оголошення з інтернету типу «Гроші до зарплати» та «Дамо кредит швидко і готівкою до 10000-15000 грн» – це різноманітні пропозиції мікрокредитування. Багато хто одразу погоджується на такі оголошення, навіть не підозрюючи про пастки, які можуть чекати на людей, котрі вирішили скористатися послугами мікрозаймів. Сьогодні поговоримо про переваги цього рішення та основні недоліки. Додатково згадаємо про сайт, який можна знайти ось тут. Перш за все згадаємо про основні переваги.

Про що важливо пам'ятати?

Мікрокредит або ж мікропозика – це позика невеликої суми грошей, яка видається мікрофінансовою організацією на короткий часовий період. Існує дуже велика кількість різних інтернет-платформ, де охочі можуть з легкістю оформити таку онлайн-позику оперативно, без довідки про доходи та без поручителів.

При цьому гроші можна отримати одразу на карту будь-якого банку. Зазвичай, такі кредити не перевищують суми в 20-30 тисяч грн. В переліку переваг таких послуг, особливо якщо звернутися в надійну та перевірену компанію, можна виділити ряд наступних вагомих моментів:

  • оперативне отримання грошей всього до години часу;
  • відсутність необхідності вносити заставу або ж шукати поручителів;
  • відсутність необхідності збирати великий пакет документів, у протилежному випадку буває у ситуаціях, коли заявник звертається в банківські структури;
  • відсутність необхідності представляти довідку про офіційне місце працевлаштування;
  • не потрібно буде підтверджувати свої доходи а доводити платоспроможність;
  • відсутність потреби довготривало по часу очікувати на підтвердження заявки;
  • для отримання кредиту знадобиться лише ідентифікаційний код, паспорт та банківська карта і номер телефону;
  • кредит можна отримати на найвигідніших для заявника умовах.

На цьому переваги такого типу кредитування не закінчуються. Щойно ми перерахували основні з них. Насправді ж їх є набагато більше. На такі переваги можна очікувати лише в тому результаті, коли ви звернетеся до перевіреної та надійної мікрофінансової організації, яка чесно та відкрито веде свою роботу на ринку України і не намагається наживитися на своїх клієнтах.

Які ж небезпеки можуть чекати заявників, які звертаються до послуг організацій, що мають справу з мікрокредитуванням?

Не варто забувати про існування різноманітних шахрайських мікрокредитних компаній. Такі організації пропонують клієнтам високі відсотки за онлайн кредитами. У випадку прострочення платежів такі відсотки будуть зростати та додатково нараховуватиметься пеня. Дуже багато хто з компаній анонсує в рекламах нульові відсотки відставки або ж зовсім невеликі, як прострочення платежу коштуватиме заявнику аж до 2% в день.

Якщо ви не хотіли б натрапити на шахраїв і тим самим не бути потім в борговій ямі, тоді варто витратити трохи вашого часу для того аби відшукати перевірену та надійну організацію, яка легально веде свою роботу на ринку України та працює на благо клієнтів. Наприклад, варто ознайомитися з організацією Avocredit (Авокредит). Ця компанія на вигідних для клієнтів умовах видає кредити в Україні на будь-які суми, які можуть підійти заявникам.

Пам'ятайте про те, що перед початком співпраці ви завжди можете витратити трохи вашого часу на більш детальне знайомство з тією чи іншою компанією, яку для себе обрали. Таким чином ви зможете позбавити себе від будь-яких негараздів та проблем у майбутньому. Вас ніхто не підганяє, не варто поспішати. Ретельно все обмірковуйте і тоді у вас все точно буде добре. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...