• Головна
  • Тремтіння рук та його лікування за допомогою лікаря-невролога
Новини компаній
17:38, 8 червня

Тремтіння рук та його лікування за допомогою лікаря-невролога

Новини компаній

Серед досить тривожних проявів, з якою може стикнутися будь-яка людина, варто виділити тремтіння рук. Це той стан, в якому людина здійснює неконтрольовані коливальні рухи не тільки рук, але й можливо всього тіла. Якщо виникла така проблема, то вирішити її можна, якщо звернутися за допомогою до такого спеціаліста, як невролог Хмельницький. Він не тільки проведе детальний огляд та консультацію, але й направить на проходження МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика, які дадуть можливість отримати більш детальні результати.

Основні стани нервової системи, при яких спостерігається тремор

Лікарі неврологи у Хмельницькому виділяють деякі основні стани нервової системи, в яких може спостерігатися тремор. Серед них можна виділити наступні:

  • при виснаженні або при перевтомі організму;

  • при перезбудженні нервової системи під час, як негативних, так і позитивних емоцій у великій кількості;

  • при захворюваннях не тільки нервової системи, але й при наявності порушень з боку щитоподібної залози.

Найчастіше всього тремор спостерігається саме в тих частинах тіла людського організму, руки якого можна описати за допомогою математичних або фізичних законів коливань. До них можна віднести верхні та нижні кінцівки, голову та очі, що може спостерігатися у стані, коли людина сидить або навіть лежить.

При появі подібного стану не варто зволікати, а треба звернутися до такого спеціаліста, як невролог, ціна у Хмельницькому на консультування для якого буде доступною для кожного потенційного клієнта.

Основні різновиди тремору

В залежності від того, які відбуваються руки по відношенню до організму, тремор можна розподілити на наступні види:

  • тремор спокою – може виникати у верхніх та нижніх кінцівках, коли людина знаходиться у стані спокою. Найчастіше всього такий вид тремору проходить тоді, коли починається рух;

  • тремор дій – це стан, який пов’язаний з випадковим скороченням м’язів. Цей різновид тремору може виникати, як при виконанні динамічних рухів, так і в статичному положенні.

Варто пам’ятати про те, що стан тремору належить до категорії досить важких фізіологічних станів, який може вказувати на те, що нервова система знаходиться у незадовільному стані. Вирішивши до такого спеціаліста, як невропатолог Хмельницький Ультрадіагностика записатись, можна вирішити представлену проблему після консультації в обмежений проміжок часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...