![](https://s.6451.com.ua/section/logo/upload/pers/249/logo.png?20240727)
20:59, 10 червня
Зарядити гаджети та скористатися інтернетом, коли нема світла можуть у Броварах ВПО з Луганщини
Координаційний Центр для ВПО при Сватівській МВА на Київщині працює в штатному режимі, попри відключення світла.
Як повідомляє Сватівська МВА, там забезпечили електроживлення від портативних зарядних станцій, є вільний доступ до мережі інтернет, працює зона для самообслуговування громадян та дитяча кімната, є можливість підігріву дитячого харчування.
«Функціонування Сватівського гумхабу навіть при надзвичайних ситуаціях, пов’язаних з відключенням електроенергії стало можливим завдяки співпраці Сватівської МВА з міжнародними благодійними організаціями та програмами: проєкт USAID “Демократичне врядування в Східній Україні”, БФ “Рокада”, БО Норвезька рада у справах біженців (NRC), місцевий провайдер Skynet», — йдеться у повідомленні.
![Сватівській хаб Сватівській хаб](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сватівській хаб
Луганських переселенців, які мають термінову необхідність даних послуг, просять відвідати гуманітарний центр за необхідності.
Адреса: Бровари, вул. Героїв України, 30.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...