• 9 золотих медалей на чемпіонаті України з параплавання здобули спортсмени з Луганщини
22:44, 22 травня

пара спорт

пара спорт

У Полтаві відбувся чемпіонат України з параплавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, вадами фізичного та розумового розвитку. Спортсмени Луганської обласної ДЮСШ для людей з інвалідністю здобули дев’ять “золотих” нагород.

Про це повідомили в Луганській ОВА.

Роман Куценко переміг на дистанціях 50 метрів брасом, 50 та 100 метрів вільним стилем, став другим на дистанції 50 метрів на спині, третім – на 150-метрівці у комплексному плаванні.

Марина Низова посіла перші місця на дистанціях 50 та 100 метрів брасом, а також друге місце на 50-метрівці вільним стилем.

спорт

спорт

Ганна Поліщук була кращою на дистанціях 150 метрів у комплексному плаванні, 50 метрів брасом, 50 метрів вільним стилем, 100 метрів вільним стилем, другою – на дистанції 50 метрів на спині.

спорт

спорт

Підготували спортсменів Надія Можаєва та Олексій Ганусенко. У змаганнях взяли участь 145 представників різних регіонів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію