• Головна
  • Логопед з Луганщини допомагає дітям ВПО з порушеннями мовлення у Дніпрі
20:24, 8 травня

Логопед з Луганщини допомагає дітям ВПО з порушеннями мовлення у Дніпрі

Логопед з Луганщини допомагає дітям ВПО з порушеннями мовлення у Дніпрі , фото-1

На базі Дніпровського координаційного центру підтримки ВПО Луганської області, яким опікується Кремінська МВА, на постійній основі працює вчитель-логопед. Про це повідомляє Кремінська міська рада у Фейсбук.

Як повідомляэться, безкоштовні заняття проводить фахівець КУ "Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю "Добро" Олена Ахрамчук.

Логопед з Луганщини допомагає дітям ВПО з порушеннями мовлення у Дніпрі , фото-2

“Пані Олена професійно займається виправленням дефектів мовлення у дітей, має 12 років педагогічного стажу і досвід приватної логопедичної практики. Менше ніж за 2 місяці, з лютого 2024 року, відколи вона почала працювати на координаційному центрі підтримки ВПО, уже 20 діточок Луганщини віком від 2 до 9 років отримали 250 логопедичних послуг – це консультації, очні та дистанційні індивідуальні заняття”, – йдеться у повідомленні.

На заняттях проходять логопедичні ігри та вправи на розвиток фонематичного слуху, мовного дихання, збагачення пасивного та активного словникового запасу, вчитель-логопед займається з дітьми постановкою та корекцією звуковимови, розвитком лексико-граматичної сторони мовлення та збагаченням зв’язного мовлення.

Як зазначається, також паралельно йде робота над розвитком всіх психічних процесів – пам'ять, увага, мислення, оскільки менші за віком дітии найчастіше приходять із затримкою мовленнєвого розвитку.

У старших дітей, найчастіше інші проблеми – порушення звуковимови, голосу і чіткості мовлення, недостатньо розвинене зв'язне мовлення та граматичні порушення мовлення.

Заняття з логопедом проводяться у хабі для ВПО з Луганщини по вівторках та четвергах за адресою: Дніпро, вул.В.Антоновича, 89. Записатися у чергу можна за телефоном хабу: 0664839248.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лисичанськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...