![](https://s.6451.com.ua/section/logo/upload/pers/249/logo.png?20240727)
19:17, 15 березня
Переможцями фотоконкурсу "Годівнички для пернатих друзів" стали 7 маленьких луганчан-переселенців
Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської ОДА підбив підсумки фотоконкурсу "Годівнички для пернатих друзів". Його учасниками стали 26 дітей маленьких луганчан, які з початком повномасштабного вторгнення разом із батьками переїхали з рідної Луганщини до безпечних регіонів України.
Про це повідомили в Луганській обласній державній адміністрації.
Семеро найбільш ініціативних і креативних дітей відзначили Подяками департаменту за участь у конкурсі та подаруночками.
"Виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, зокрема до птахів, що зимують у наших краях і потребують допомоги саме від людей, — це, перш за все, формування відповідального екосвітогляду у наймолодших жителів області, адже саме вони будуть відновлювати знищені ворогом ліси Луганщини", — зазначили організатори конкурсу.
![годівнички переможці 1 годівнички переможці 1](/dist-assets/images/cap.jpg)
годівнички переможці 1
Фото: Луганська ОДАФото: Луганська ОДА
Фото: Луганська ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...