• Головна
  • Додаткову грошову допомогу від ООН можуть отримати пенсіонери Луганщини
20:06, 13 березня

Додаткову грошову допомогу від ООН можуть отримати пенсіонери Луганщини

Пенсіонери, у тому числі ті, хто був переміщений внаслідок конфлікту, проживаючи в зонах, де продовжуються або можливі бойові дії, мають можливість отримувати фінансову підтримку через програму Всесвітньої продовольчої програми Організації Об'єднаних Націй (ВПП ООН).

Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України (ПФУ), передає Час Пік.

"Список бенефіціарів цієї підтримки формується на основі даних, що зберігаються в базі даних ПФУ, і не потрібне особисте звернення за допомогою до ВПП або Пенсійного фонду", - йдеться у повідомленні.

Право на цю додаткову фінансову допомогу надається пенсіонерам, які відповідають критеріям:

одержують пенсію у розмірі менше ніж 3250 грн (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсаційної виплати, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством); проживають на територіях активних чи можливих бойових дій (за переліком, визначеним наказом Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309); не отримували з 1 березня 2023 року додаткових грошових виплат від міжнародних організацій та/або допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 р. № 332 "Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним".

Допомога припиняється, якщо пенсіонер більше не відповідає зазначеним критеріям.

Кошти від ВПП ООН можуть отримати пенсіонери, які проживають у регіонах активних або можливих військових дій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Виплати здійснюються через банківські рахунки чи поштові відділення Укрпошти, а тривалість надання допомоги залежатиме від фінансування програми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лисичанськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...