• Майстром спорту України стала спортсменка Ксенія Коломійцева з Луганщини
14:21, 14 лютого

Майстром спорту України стала спортсменка Ксенія Коломійцева з Луганщини

сенія Коломійцева – Майстер спорту України

Рубіжанка, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка світу з карате JKS серед юнаків Ксенія Коломійцева отримала заслужене спортивне звання –Майстер спорту України.

Про це повідомили в Рубіжанській МВА.

Ксенія Коломійцева – випускниця відділення карате-до ДЮСШ 1. Її шлях до вершин почався на рубіжанських спортивних майданчиках під керівництвом першого вчителя і тренера Олександра Дорошенка.

За роки наполегливої роботи Ксенія ставала багаторазовою чемпіонкою України, завойовувала безліч золотих медалей на багатьох всеукраїнських турнірах та виборола золото на чемпіонаті Світу з карате JKS, який відбувся 2019-го року в Ірландії, де і стала чемпіонкою Світу серед юнаків з неймовірним, розгромним рахунком в куміте і здобула омріяну золоту медаль.

У жовтні 2021 року на Кубку України з шотокан карате-до Ксенія вже виступала у віковій категорії 16-17 років, де не залишила ніяких шансів на перемогу суперницям, спочатку у своїй ваговій категорії, потім в абсолютній. Але на цьому Ксенія не зупиняється і на цих змаганнях у категорії дорослих перемагає і у ваговій, і в абсолютній категоріях, здобувши ще 2 золота. Це був черговий тріумф – 4 медалі вищої проби. За результатами цих змагань Ксенія виконала норматив Майстра спорту України.

"24 лютого змінило колишнє життя і клопотання на присвоєння спортивного звання загубилося через хаос війни. Тільки на початку 2024 року звістка про відзначення талановитої рубіжанки нарешті стала відомою, і нарешті нагорода знайшла свою героїню", – розповіли в адміністрації.

Зараз спортсменка навчається у Львівському державному університеті фізичної культури та продовжує наполегливо тренуватися під керівництвом Ігоря Богдана, приймає участь в українських та міжнародних змаганнях у складі збірної України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію