• Головна
  • 14 медалей на чемпіонаті України з параплавання здобули луганські спортсмени
19:16, 13 грудня 2023 р.

14 медалей на чемпіонаті України з параплавання здобули луганські спортсмени

Спортсмени Луганської області успішно виступили на чемпіонаті України з параплавання здобувши медалей, - повідомили в Управлінні молоді та спорту Луганської ОДА.

Представники Луганського регіонального центру «Інваспорт», вихованці Луганської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю гідно представили регіон на всеукраїнській першості, яка відбувалася у місті Кам’янське з 6 по 9 грудня, здобувши 14 медалей:

Ганна Поліщук виборола чотири золоті медалі та одну срібну. Вона перемогла на дистанціях 50 м вільним стилем, 100 м вільним стилем, 150 м комплекcне плавання, 50 м брасом. На 50-метрівці на спині їй дісталося срібло.

В активі Романа Куценка п'ять срібних медалей: 50 та 100 м вільним стилем, 150 м комплексне плавання, 50 м брасом, 50 м на спині.

Марина Низова візначилася двома золотими медалями та однією срібною. Вона фінішувала першою на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м брасом. Другою - на 100-метрівці вільним стилем.

Артем Кочергін став бронзовим призером на 100-метрівці на спині.

Підготували спортсменів тренери Олексій Ганусенко і Надія Можаєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію