• Головна
  • Титул чемпіонів світу на ЧС з акробатичного рок-н-ролу завоювали спортсменки з Лисичанська
09:16, 1 листопада 2023 р.

Спортсменки из Лисичанска завоевали титул чемпионов мира на ЧМ по акробатическому рок-н-роллу

Вихованки Лисичанської міської ДЮСШ у складі збірної команди України "SOUL", здобули титул чемпіонів світу у Кракові, де відбувся Чемпіонат світу та Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу.

Лисичанські спортсменки опинилися серед переможців Чемпіонату світу з акробатичного рок-н-ролу. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міської військової адміністрації, передає Час Пік.

"За результатами змагань, вихованки Лисичанської міської ДЮСШ Вероніка Артюшенко та Альбіна Буйновська, у складі збірної команди України "SOUL", вибороли 1-е призове місце в категорії "Rock'n'Roll Formations Girls" й здобули титул ЧЕМПІОНІВ СВІТУ

Лисичанська громада щиро вітає спортсменок та бажає подальших успіхів та нових спортивних досягнень!", - йдеться у повідомленні.

Чемпіонат світу та Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу проходив у місті Краків (Республіка Польща) 28 та 29 жовтня 2023 року. Цього року у змаганнях взяло участь 968 спортсменів із 15 країн світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію