• Головна
  • Понад 19 тисяч ветеранів війни обліковується у Луганській області
14:46, 18 жовтня 2023 р.

Понад 19 тисяч ветеранів війни обліковується у Луганській області

Очільник Луганщини взяв участь у засіданні «круглого столу» щодо виплат, пенсій та соціальних гарантій членам сімей загиблих, померлих, Захисників і Захисниць України у Луганській області обліковується понад 19 тисяч ветеранів війни.

Про це доповідає Луганська обласна державна адміністрація

За словами Артема Лисогора, держава має гарантувати нашим захисникам, а також родинам загиблих військовослужбовців усі види компенсацій та послуг.

Наразі у Луганській області обліковується 19,1 тис. ветеранів війни, з них:

учасників бойових дій – 12,9 тис. осіб (з них 10,5 тис. – учасники АТО/ООС); осіб інвалідністю внаслідок війни – 1,8 тис. осіб; учасників війни – 2,9 тис. осіб; членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 1,5 тис. осіб.

У серпні 2023 року за даними головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області разова грошова виплата до Дня Незалежності України профінансована 280 особам на суму 182 тис. грн, в тому числі.

Також, цю допомогу виплачено 5617 особам, які проходять службу у 27 окремих підрозділах, на загальну суму 5,620 млн грн. Ще чотири ветерани війни отримують доплати до пенсії за бойові ордена на загальну суму 53,6 тис. грн.

За рахунок коштів державного бюджету Департамент реалізує декілька програм щодо соціального захисту ветеранів війни, захисників/захисниць України та членів їх сімей, у тому числі за напрямами:

виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби – у 2022 році допомога виплачена 108 особам на загальну суму 426,4 тис. грн. виплата одноразової грошової допомоги особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначеній операції – у 2022 році виплачено п’яти особам на загальну суму 2364,250 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лисичанськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...