• Головна
  • Участь в проєкті з залучення до відновлення та розвитку можуть взяти жителі Донеччини та Луганщини
20:59, 11 жовтня 2023 р.

Участь в проєкті з залучення до відновлення та розвитку можуть взяти жителі Донеччини та Луганщини

В межах проєкту аналітичний центр Cedos пропонує 10 територіальним громадам допомогу з учасницького планування відновлення і розвитку та пошуку рішень для актуальних викликів. У списках - Донеччина та Луганщина.

Про це повідомляє Східний Варіант з посиланням на організаторів.

Розвиток міст, селищ, сіл і громад — це основа розвитку держави та добробуту суспільства. Однією з запорук успішного розвитку є громадянська участь у прийнятті рішень: залучення громадянського суспільства, активістів, а також жителів громад з особливим фокусом на врахування потреб вразливих соціальних груп.

Що отримає громада?

Проєкт передбачає спільну роботу експертів та експерток з громадами над такими кроками:

проведення оцінки потреб кожної громади щодо залучення жителів і жительок до реалізації конкретного проєкту (програми, стратегії), над якими громада працює або планує працювати; визначення ключових викликів та обмежень, пов’язаних із залученням жителів і жительок; розробка плану залучення жителів і жительок та інших зацікавлених сторін до розробки та впровадження проєкту (програми, стратегії); проведення однієї події з залучення жителів і жительок.

Крім цього, експертки й експерти нададуть короткі рекомендації щодо налагодження процесу участі та залучення жителів і жительок у громаді.

Хто може взяти участь?

У проєкті можуть взяти участь громади, розташовані у Миколаївській, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській і Луганській областях, що не є окупованими.

Заявки приймаються від органів влади територіальних громад: органів місцевого самоврядування або утворених замість них військових адміністрацій.

Запрошуємо подавати заявки громади, які:

планують розробити план чи програму відновлення й хочуть зрозуміти, кого, як і коли залучити до її створення; мають ідею проєкту (програми, стратегії) і хочуть врахувати думку жителів і жительок, але не знають, як спланувати й організувати їхнє залучення; мають проєкт (програму, стратегію) і планують залучити жителів і жительок до його обговорення (зокрема, через запит активістської спільноти), і тому хочуть розібратися у тому, як це зробити й уникнути конфліктів у майбутньому.

З відібраними громадами аналітичний центр Cedos підпише меморандум про співпрацю.

Як взяти участь?

Заповнити заявку

До коли приймаються заявки?

Заявки на участь в проєкті приймаються до 23:59 24 жовтня 2023 року.

Основна робота з громадами в рамках проєкту буде відбуватися впродовж грудня 2023 року – липня 2024 року.

Мета проєкту — посилити зв’язки між громадянами та органами влади у регіоні Миколаївської, Херсонської, Одеської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Луганської областей через асистування органам влади і організаціям громадянського суспільства у налагодженні і проведенні партисипативних процесів. Проєкт здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

Запитання щодо процесу подання заявки, відбору громад або проєкту загалом можна надсилати на адресу [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лисичанськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...