• Головна
  • Срібним призером кубка України стала жіноча команда Луганщини з пауерліфтингу
14:31, 27 вересня 2023 р.

Срібним призером кубка України стала жіноча команда Луганщини з пауерліфтингу

У місті Коломия завершився кубок України з пауерліфтингу з класичного жиму лежачи. Луганщину на змаганнях представили чотири спортсмени з міста Попасна.

Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

Ганна Кадацька виборола золото в ваговій категорії до 63 кг з результатом 105 кг, а Наталія Череменко стала другою у ваговій категорії до 52 кг з результатом 85 кг.

В абсолютній першості Ганна виборола перше місце, а Наталія посіла третю сходинку п’єдесталу пошани.

В ОВА розповіли, що за підсумком у командній першості спортсменки здобули срібну нагороду.

Серед чоловіків Ілля Глущенко посів третє місце у ваговій категорії до 59 кг з результатом 95 кг, а Іван Наумов став п’ятим у ваговій категорії до 74 кг з результатом 147,5 кг.