• Головна
  • Золоту медаль на першості Європи зі стрибків у воду здобув луганський спортсмен у складі збірної України
10:23, 21 серпня 2023 р.

Луганський спортсмен у складі збірної України здобув золоту медаль на першості Європи зі стрибків у воду

Збірна України зі стрибків у воду розпочала чемпіонат Європи серед юніорів із “золотом”. Представник Луганської області Данило Аванесов разом із Кирилом Азаровим, Каріною Глижіною, Марком Гриценком стали кращими у змаганні змішаних команд.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

Українці набрали 377.10 бали, випередивши на 22.2 пункти збірну Німеччини. До трійки найкращих також потрапили іспанці (310.90).

Континентальна першість зі стрибків у воду серед юніорів у Рієці (Хорватія) триватиме до 25 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію