• Головна
  • Обласний штаб з питань деокупованих територій розглянув новий порядок в’їзду на звільнені території Луганщини
13:05, 27 березня 2023 р.

Обласний штаб з питань деокупованих територій розглянув новий порядок в’їзду на звільнені території Луганщини

Накопичення матеріального резерву, внесення об’єктів до Державної електронної системи обліку руйнувань та новий порядок в’їзду на звільнені території Луганщини розглянув обласний штаб з питань деокупованих територій.

Про це доповідає Луганська ОВА

Гуманітарну ситуацію, здійснення евакуаційних заходів та стан накопичення матеріального резерву для звільнених населених пунктів обговорили на черговому засіданні обласного координаційного штабу з питань деокупованих територій Луганської області.

Виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олексій Смирнов, який головував на засіданні, заслухав доповіді начальників місцевих військових адміністрацій, представників Головних управлінь ДСНС та Національної поліції у Луганської області з цих питань, приділивши особливу увагу порядку доступу на деокуповані території.

«Я наполягаю на пришвидшенні роботи по внесенню зруйнованих (пошкоджених) об’єктів житлового та нежитлового фонду до Державної електронної системи обліку руйнувань, статусу відновлення інфраструктури України, та негайному призначенні відповідальних за її проведення на рівні не нижче заступника начальника військової адміністрації», - зазначив Олексій Смирнов.

Він доручив продовжити евакуацію людей зі звільнених селищ Луганщини, в яких наразі залишаються близько 200 осіб, а також вести облік евакуйованого населення.

Водночас буде посилено контроль щодо недопущення несанкціонованого в’їзду громадян, іноземців та осіб без громадянства, переміщення транспортних засобів на територію деокупованих населених пунктів Луганської області до завершення заходів особливого режиму.

Відвідати ці населені пункти можна буде виключно за перепустками, виданими Луганською обласною військовою адміністрацією.

Крім того, до кінця березня має бути опрацьований проєкт Календарного плану відновлення роботи виконавчих органів державної влади та забезпечення життєдіяльності населення на деокупованих територіях Луганщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лисичанськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...