• Головна
  • В “лнр” зареєструвався Лисичанський желатиновий завод
21:55, 1 березня 2023 р.

В “лнр” зареєструвався Лисичанський желатиновий завод

Одне з великих підприємств Лисичанська Товариство з додатковою відповідальністю “Лисичанський желатиновий завод” пройшло реєстрацію по російському законодавству в “державних органах лнр”. Про це повідомляє Попасна.City

Лисичанський желатиновий завод поновлює виробництво?

Одним з перших лисичанських підприємств “державну реєстрацію” по російському законодавству 20 вересня 2022 року провело ТДВ “Лисичанський желатиновий завод”.

В “лнр” зареєструвався Лисичанський желатиновий завод, фото-1

Як свідчать російські реєстри директором товариства є Мордовцев Сергій Олександрович.

Зрозуміло, що підприємство перереєстрували в “лнр” для здійснення виробничої діяльності та реалізації продукції.

Як вдалося дізнатися редакції сайту територія підприємства постраждали при захоплені Лисичанська росіянами у червні-липні 2022 року, але не критично. Тож напевно виробництво продукції планують відновити.

Виробництво желатину планували відновити ще влітку

Як повідомили колишні робітники підприємства виробництво продукції на заводі припинили на початку весни й у березні законсервували потужності. Більшість робітників виїхали до більш безпечних регіонів України та за кордон. Серед них був й основний бенефіціар товариства та його директор Семенов Іван Григорович.

Українська реєстрація ТДВ "ЛЗЖ"

Українська реєстрація ТДВ "ЛЗЖ"

Українська реєстрація ТДВ "ЛЗЖ"Фото: You Control

Під час захоплення Лисичанська окупаційними російськими військами у червні-липні 2022 року будівлі та деяке обладнання було пошкоджено.

Але після встановлення диктатури окупаційної влади в місті керівник намагався зібрати робітників для відновлення потужностей. Але, по наявній інформації, більшість робітників відмовилися їхати в захоплене росіянами місто.

Тож швидко відновити роботу Лисичанського желатинового заводу не вдалося.

Невдовзі Іван Григорович повернувся на тимчасово окуповану територію Луганщини. Для робітників заводу це не було дивовижним, бо він сам росіянин та ніколи не приховував теплого відношення до своєї батьківщини.

Хто такий Сергій Мордовцев

Сергій Мордовцев, як кажуть робітники підприємства, це “права рука” Семенова в росії. Сам він мешкає в Лисичанську, але тривалий час був зв’язуючим ланцюжком Лисичанського желатинового заводу з російськими контрагентами. Таким собі, смотрящим на росії.

Мордовцев є керівником двох російських підприємств, через які здійснювалися взаємовідносини з російськими постачальниками та споживачами. Це ООО “Мелит” та ООО “Торговый дом желатин” (мовою країни походження), які зареєстровані в м. Ровеньки, Бєлгородської області.

В “лнр” зареєструвався Лисичанський желатиновий завод, фото-3
В “лнр” зареєструвався Лисичанський желатиновий завод, фото-4

У Сергія Мордовцева на желатиновому заводі тривалий час працював батько - Олександр. Але кілька років тому загинув у відрядженні. Джерела вважають, що й сам Сергій Мордовцев був співробітником Лисичанського желатинового заводу, бо тривалий час бачили його на підприємстві.

Взаємовідносини з ООО Мелит

Взаємовідносини з ООО Мелит

Взаємовідносини з ООО МелитФото: http://www.gelatin.com.ua/ru

Редакція Попасна.City поки не має інформації про відновлення виробництва на ТДВ “Лисичанський желатиновий завод”, реалізацію продукції та сплату податків в бюджет країни-агресора, але юридичний крок в цьому напрямку товариство вже зробило.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лисичанск
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...