• Головна
  • Перевезення хворих: безпечно, вчасно, доступно
Новини компаній
12:08, 16 січня 2023 р.

Перевезення хворих: безпечно, вчасно, доступно

Новини компаній

Що особливого у перевезенні лежачих людей і чому цей тип медичного транспортування пацієнтів вважають найскладнішим? Державні лікарні не забезпечують перевезення хворих зі стаціонару додому. Звичайна швидка також залишається осторонь проблем пацієнтів. Якщо ви розраховуєте викликати таксі, слід зауважити, що мова йде про виснажену хворобою людину, яка до того ж є немобільною. Самостійно перевозити лежачих хворих або людей з обмеженими можливостями – це завжди ризик, адже будь-який поштовх або непередбачена ситуація на дорозі, можуть призвести до погіршення стану. В такому випадку не обійтися без професійного перевезення важкохворих спеціально обладнаними реанімобілями у супроводі медичного персоналу. Дізнатися більше про послуги та їх вартість можна за посиланням https://impuls24.com.ua/uk/perevezennya-hvorih/. Фахівці клініки «ІМПУЛЬС» турбуються про комфорт та безпеку кожного пасажира.

Перевезення хворих: безпечно, вчасно, доступно, фото-1
  • Індивідуальний розрахунок вартості перевезення.
  • Служба працює цілодобово, без вихідних та святкових днів.
  • Комфортні реанімобілі та якісне обладнання від європейських виробників.
  • Транспортування важкохворих пацієнтів «від ліжка до ліжка».

Крім професійного виконання своїх обов’язків, сервіс відрізняється людяністю та доброзичливістю. Завдяки медичному супроводу, стан пацієнта контролюється під час всієї поїздки. При необхідності, медперсонал може виконати екстрені реанімаційні заходи.

Перевезення по Києву та іншим містам України

Приватна служба оперативного транспортування хворих має достатню кількість реанімобілів, щоб екіпаж міг виїхати за вказаною адресою через кілька хвилин після звернення. Бригада прибуде вчасно, фахівці мають потрібне оснащення для винесення та занесення немобільного пасажира. З вашого боку не потрібно ніяких фізичних зусиль. Замовити перевезення інвалідів, малорухомих і лежачих хворих можна за телефоном 4499 (безкоштовно для всіх мобільних операторів).

Комплексний підхід

Для служби клініки «ІМПУЛЬС» немає нічого неможливого. Без проблем можна замовити термінове перевезення хворого родича, товариша або просто близьку людину до лікарні, в санаторій, з однієї лікарні в іншу, або навпаки, доставити додому. Транспортування пасажирів здійснюється з урахуванням їх фізичного та психічного стану, тривалості поїздки, якості дорожнього полотна та ін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...