• Головна
  • Що відбувалось у США та Європі коли тривала війна в Україні на передодні нового року
13:59, 8 січня 2023 р.

Що відбувалось у США та Європі коли тривала війна в Україні на передодні нового року

Що відбувалось у США та Європі коли тривала війна в Україні на передодні нового року, фото-1

Оскільки Європа накладає санкції на Росію, деяких священних корів пощадили.

Брюссель. Через вісім місяців війни в Україні та вісім раундів бурхливих переговорів пізніше європейські санкції проти Росії налічують сотні сторінок і в багатьох місцях прорізали до кісток.

З лютого Європейський Союз назвав санкції проти 1236 осіб і 155 компаній, заморозивши їхні активи та заблокувавши доступ до блоку. Він заборонив торгівлю продуктами майже 1000 категорій і сотень підкатегорій. Він запровадив майже повне ембарго на російську нафту. Близько третини експорту блоку до Росії за вартістю та дві третини імпорту були заборонені.

Але навіть зараз деякі товари та сектори залишаються очевидними виключеннями. Погляд лише на кілька пунктів показує інтенсивні закулісні переговори та викручування рук деякими країнами та приватною промисловістю, щоб захистити сектори, які вони вважають надто цінними, щоб від них відмовитися, а також компроміси, на які пішов Європейський Союз, щоб зберегти консенсус.

Оскільки Європа накладає санкції на Росію, деяких священних корів пощадили

Оскільки Європа накладає санкції на Росію, деяких священних корів пощадили

Необроблені алмази, прибутковий експорт для Росії, доставляються до бельгійського міста Антверпен, важливого алмазного центру. Вірджині Нгуєн

Велика Британія оголосить про газову угоду США після кліматичного саміту – Telegraph. Енергетична криза в Європі спричинить роки дефіциту та відключень.

Шпигунське програмне забезпечення шалено лютує в Європі, попереджає законодавець ЄС.

Шпигунське програмне забезпечення, таке як Pegasus, розгортається державними організаціями по всьому Європейському Союзу для стеження за політиками та журналістами, практично без контролю на рівні ЄС, згідно з проектом звіту для парламенту блоку. 

Для нового лідера Британії політика вдома затьмарила плавний світовий дебют.

Чи зможуть німці врятувати свій улюблений Рейн?

Німеччина вжила амбітних і дорогих заходів, щоб зберегти історичну роль річки як життєво важливого транспортного сполучення. Але чи вийде?

Це один із найкрутіших і найшвидших вигинів річки Рейн, майже 90-градусний вигин, де невеликий скелястий острівець, усіяний деревами, ще більше звужує судноплавний канал.

Чи зможуть німці врятувати свій улюблений Рейн?

Чи зможуть німці врятувати свій улюблений Рейн?

Корабель перевозить контейнери повз місто Обервезель, уздовж Рейну в Німеччині, минулого місяця.

Європа готується до рецесії, оскільки економіка падає. Ріші Сунак, багатій, тепер повинен продати Британії жорстку економію. Корабель з мігрантами, який відхилила Італія, прямує до Франції також Велика Британія та Франція підписали нову угоду щодо обмеження перетину мігрантів на малих човнах. Німеччина блокує 2 угоди про іноземні інвестиції, займаючи більш жорстку позицію щодо Китаю. Великобританія готується до болісних скорочень бюджету, настрій похмурий.

НАТО зустрінеться після смертоносного вибуху в Польщі.

Представники НАТО зберуться, оскільки вибух у Польщі викликає тривогу в альянсу.

Через день після смертоносного вибуху в Польщі, який викликав побоювання, що війна Росії в Україні може перекинутися на територію члена НАТО, представники альянсу планували провести позачергове засідання в середу вранці в Брюсселі.

НАТО зустрінеться після смертоносного вибуху в Польщі

НАТО зустрінеться після смертоносного вибуху в Польщі

Польські урядовці в штаб-квартирі Бюро національної безпеки країни у Варшаві у вівторок. Maciek Jazwiecki/Agencja Wyborcza.Pl, через Reuters

Польща залишила за собою право застосувати статтю 4 Договору про НАТО.

У Франції Фонд жертв тероризму бореться за лікування травм тероризму. Американці (ймовірно) зможуть голосувати на Євробаченні наступного року. План Макрона щодо мігрантів. ЄС очікує санкцій проти російських чиновників, банків і промисловості.

Під час обшуку Трампа на місці зберігання знайшли секретні документи.

Відкриття сталося під час ряду обшуків, які проводила група, найнята колишнім президентом, після того, як федеральний суддя наказав своїм адвокатам шукати будь-які матеріали, які все ще знаходяться в його розпорядженні.

Перша поставка важкого озброєння Південної Кореї надійшла до Польщі.

ЄС і Західні Балкани зміцнюють партнерство на тлі війни в Україні.

Тирана, Албанія — Для шести країн Західних Балкан, які прагнуть приєднатися до Європейського Союзу, отримання повноправного членства в клубі з 27 країн залишається далекою метою.

Але Албанія, Боснія, Косово, Чорногорія, Північна Македонія та Сербія отримують більш конкретні ознаки того, що вони мають майбутнє місце в ЄС, оскільки війна Росії в Україні загрожує змінити геополітичний баланс у південно-східній Європі.

ЄС і Західні Балкани зміцнюють партнерство на тлі війни в Україні

ЄС і Західні Балкани зміцнюють партнерство на тлі війни в Україні

Лідери Європейського Союзу та Західних Балкан позують під час групового фото на саміті ЄС-Західні Балкани в Тирані, Албанія, у вівторок, 6 грудня 2022 р. Лідери ЄС та їхні колеги із Західних Балкан зібралися у вівторок для переговорів, спрямованих на зміцнення їхнього партнерства як Росії. війна в Україні загрожує змінити геополітичний баланс у регіоні. (AP Photo/Andreea Alexandru)

Де європейська енергетична інфраструктура вразлива до атак. Громадян Росії та Білорусі на всенародних виборах у Литві запитують про війну та приналежність КримуУряд Великобританії підтримує законопроект про криміналізацію вуличних домагань. Німецька поліція заблокувала частину Дрездена після протистояння з озброєним чоловіком. Принц, змова і давно втрачений рейх.

Рада Європейського Союзу погодила виділення Україні 18 млрд євро.

У Євросоюзі знову виникли суперечки щодо ціни на російський газ, 12 країн вимагають зниження.

Євросоюз заморозив 19 мільярдів євро російських компаній і олігархів. Що буде зроблено з цими грошима. ЄС розглядає військову допомогу Україні, нові санкції Росії. Сніг і холод призвели до зупинки деяких регіонів Великобританії. Напруженість зростає на півночі Косово, оскільки серби блокують дороги.

Озброєний чоловік убив трьох людей у ​​Римі, шокуючи місто.

Нідерланди заявили про готовність створити трибунал у справі про вторгнення Росії в Україну.

Вопке Гукстра вважає, що новий суд не повинен заважати роботі Міжнародного кримінального суду, який з березня розслідує військові злочини Росії в Україні.

Нідерланди заявили про готовність створити трибунал у справі про вторгнення Росії в Україну

Нідерланди заявили про готовність створити трибунал у справі про вторгнення Росії в Україну

Міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Хьокстра. Київ, 15 листопада 2022 р

У настороженій Арктиці Норвегія починає бачити російських шпигунів всюди.

Київ запропонував Євросоюзу реформувати ініціативу “Східне партнерство”. Без Білорусі.

США схвалили продаж Польщі 116 танків Abrams. Всього їх буде понад 350.

Державний департамент США схвалив потенційний продаж 116 танків M1A1 Abrams, інших транспортних засобів і боєприпасів до Польщі в рамках угоди на суму до 3,75 мільярда доларів США, повідомив Пентагон.

За кілька місяців до цього Польщі дозволили купити 250 танків M1A2, нагадує “Голос Америки” .

Завдяки новому варіанту Польща може купити комбінацію двох модифікацій танків, оскільки вона прагне модернізувати свої збройні сили та адаптуватися до нових геополітичних реалій після російського вторгнення в Україну.

Як сенатори США «кинули виклик політичній вазі» щодо одностатевих шлюбів.

Вашингтон, США — Сенатор від Вісконсина Теммі Болдуін була в Сенаті, але її думки були по інший бік Капітолію.

Того липневого дня палата голосувала за демократичне законодавство щодо захисту одностатевих і міжрасових шлюбів після рішення Верховного суду скасувати федеральне право на аборт. І раптом вона отримала більше голосів республіканців, ніж очікував Болдуін — чи будь-хто інший.

Болдуін, яка стала першим відкритим сенатором-геєм, коли її обрали десять років тому, сказала, що була «в захваті від радості», коли побачила, як надходять голоси. Вона схвильовано підійшла до сенатора від Огайо Роба Портмана, який також був у Сенаті та був одним із перших сенаторів-республіканців, які виступили за одностатеві шлюби.

Як сенатори США «кинули виклик політичній вазі» щодо одностатевих шлюбів

Як сенатори США «кинули виклик політичній вазі» щодо одностатевих шлюбів

Спікеру Ненсі Пелосі аплодував увесь її штаб, коли вона виходила з залу Палати представників після того, як оголосила, що піде з посади лідера Демократичної партії в січні. Ерін Шафф через The New York Times

Палата представників США переважною більшістю схвалила законопроект про підтримку рекордних військових витрат.

У четверг 9 Грудня, палата представників США підтримала закон, який відкриває шлях до рекордних 858 мільярдів доларів наступного року, що на 45 мільярдів доларів більше, ніж пропонував президент Джо Байден.

Адміністрація Байдена розробляє розпорядження про спрощення космічних правил.

Як США запроваджують санкціїпроти Росії. США ввели санкції проти російського олігарха та інших чиновників.

Федеральна прокуратура США стверджує, що 2 громадянина США та 5 росіян вступили в змову, щоб нагодувати «воєнну машину» Москви.

Адміністрація Байдена планує передати Україні «розумні бомби».

Кейтвілл, Луїзіана, США — Штормова система, яка породила десятки торнадо, як повідомлялося, від східного Техасу до Флоридського Панхендла, майже покінчила з півднем у четверг після того, як у четверг загинули щонайменше три людини та викорінено сім’ї по всій Луїзіані, де деякі будинки були зруйновані. на частини.

В інших місцях сильний сніг і сильні вітри означали збільшення хуртовин на північному Середньому Заході від Дакоти до Мічигану, а також більше льоду та снігу, що спричиняло проблеми в місцях від Аппалачів до Нової Англії.

У п’ятницю, 17 грудня, адміністрація Байдена заявила, що придбає три мільйони барелів сирої нафти для стратегічного запасу нафти після продажу майже 200 мільйонів барелів нафти протягом останнього року.

Глава ЦРУ: Росія несерйозно налаштована на переговори з Україною.

Історія: Який шлях пройшла Америка щоб вступити у другу світову війну.

Європейський Союз схвильований розслідуванням корупції, пов’язаної з Катаром.

Парламент блоку та його виконавчий орган намагаються впоратися з наслідками, оскільки бельгійська влада продовжує рейди, пов’язані з ймовірним незаконним лобіюванням.

Кореспонденти Дейком раніше повідомляли про розслідування з боку Бельгії ймовірного хабарництва, оскільки бельгійська влада розширила своє розслідування звинувачень у тому, що депутати Європейського парламенту та інші особи могли брати хабарі з Катару, президент асамблеї попередив у понеділок, що незаконне лобіювання становить серйозну загрозу для установи.

Європейський Союз схвильований розслідуванням корупції, пов’язаної з Катаром

Європейський Союз схвильований розслідуванням корупції, пов’язаної з Катаром

Роберта Метсола, президент Європейського парламенту, звертаючись до законодавців у Страсбурзі, Франція. в понеділок. Julien Warnand/EPA, через Shutterstock

ЄС подолав вето Угорщини на схвалення кредиту Україні на 19 мільярдів доларів. Європа досягає угоди щодо закону про податок на викиди вуглецю на імпорт. Операція перевороту в Німеччині в 3 питаннях. Човен з мігрантами перекинувся в Ла-Манші.

У Грузії з’являється нова фігура, яка похитує статус-кво.

Литва перенесла випробування роботи своєї енергосистеми в ізольованому від Білорусі та Росії режимі на квітень 2023 року.

Сейм Польщі визнав Росію державою-спонсором тероризму.

У Варшаві засудили російську агресію та ухвалили резолюцію. Таким чином Польща продовжувала підтримувати територіальну цілісність України.

Сейм Польщі ухвалив резолюцію про визнання Росії державою, яка підтримує тероризм, повідомляє інформаційне агентство PAP .

226 опозиційних депутатів не взяли участь у голосуванні через те, що правляча партія ПіС, а саме голова підкомітету з розслідування авіакатастрофи під Смоленськом і колишній міністр оборони Антоні Матяревич, внесла в голосування поправку, яка визначає Росію як винний у замаху на президента Леха Качинського. Раніше, однак, стало відомо, що влада приховує докази, які суперечать цій теорії, тому опозиція виступила проти і не брала участь у голосуванні, хоча самі ліві були ініціатором визнання Росії спонсором тероризму.

Так, у голосуванні взяли участь депутати «Права і Справедливості», які віддали за постанову 231 голос.

Сейм Польщі визнав Росію державою-спонсором тероризму

Сейм Польщі визнав Росію державою-спонсором тероризму

Сейм Польщі Фото: Ukrainian security service/AA/picture alliance

Для втрачених дітей Туама, нарешті належне поховання.

Польща та країни Балтії заблокували дев’ятий пакет санкцій ЄС проти Росії.

Медсестри у Великій Британії вперше страйкують, домагаючись підвищення зарплати.

Популярність Дональда Трампа серед виборців-республіканців падає.

Опитування показують падіння підтримки його ініціативи «Знову зробити Америку великою».

У книзі «Мистецтво угоди» Дональд Трамп застерігає бізнесменів, які займаються шахрайством, і закликає підприємців досягати результатів для своїх клієнтів. Зрештою, каже він, шахрай більше не може випередити людей, яких він зрадив. «Не можна обманювати людей, принаймні недовго», — написав колишній президент у своєму бізнес-бестселері, написаному ще до його політичного сходження. «Ви можете викликати ажіотаж, ви можете зробити чудову рекламу та отримати всіляку пресу… Але якщо ви не доставлятимете товари, люди з часом підхоплять». У цих зауваженнях пан Трамп довів прозорливість щодо політичного бізнесу; після поразки на трьох ключових виборах поспіль, його прихильники впіймалися аферою.

Популярність Дональда Трампа серед виборців-республіканців падає

Популярність Дональда Трампа серед виборців-республіканців падає

18 грудня 2022 р| ВАШИНГТОН, ОКРУГ КОЛУМБІЯ

США кажуть, що російські офіційні особи розриваються щодо того, чи починати новий наступ цієї зими.

Промова Зеленського відбулася більше ніж через дев’ять місяців після того, як він вперше звернувся до Конгресу з проханням про військову допомогу.

Конгрес пропонує Україні понад 44 мільярди доларів.

Законопроект про витрати, оприлюднений у вівторок, передбачає для країни мільярди більше, ніж просив президент Байден.

Історія: Вплутаність Зеленського в американську політику почалася з Трампа.

Сенат підтверджує вибір Байдена на важку посаду: посла в Росії.

Сенат США схвалив законопроект на 1,7 трильйона доларів для фінансування допомоги уряду України.

У четверг, 23 грудня, Сенат прийняв величезний законопроект про витрати в розмірі 1,7 трильйона доларів, який передбачає фінансування федеральних агентств до вересня та надає ще один великий раунд допомоги Україні через день після драматичного виступу президента України Володимира Зеленського на спільному засіданні Конгресу.

Законопроект, який складається з 4155 сторінок, включає близько 772,5 мільярдів доларів на внутрішні програми та 858 мільярдів доларів на оборону та передбачає фінансування федеральних агентств протягом фінансового року в кінці вересня.

Законопроект ухвалено 68 голосами проти 29 і тепер проходить до Палати представників для остаточного голосування, перш ніж його можна буде надіслати президенту Джо Байдену для підписання.

Сенат США схвалив законопроект на 1,7 трильйона доларів для фінансування допомоги уряду України

Сенат США схвалив законопроект на 1,7 трильйона доларів для фінансування допомоги уряду України

Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер (ліворуч) розмовляє з головою комітету Сенату з асигнувань Патріком Ліхі та конгресменом Розою ДеЛауро, головою комітету з асигнувань Палати представників, коли вони очікують президента України Володимира Зеленського в Капітолії у Вашингтоні, 21 грудня 2022 року.

IRS регулярно перевіряла Обаму та Байдена, піднімаючи питання щодо затримок для Трампа.

Сенат підтримує використання арештованих активів олігархів для фінансування відновлення України.

США вводять нові санкції проти компаній, які постачають ВМФ РФ.

Борис Беккер повертається до Німеччини після звільнення з британської в’язниці.

Тенісний чемпіон виїхав на батьківщину після того, як відсидів у Британії за приховування своїх активів у справі про банкрутство.

Борис Беккер, триразовий чемпіон Вімблдону, повернувся на батьківщину в Німеччину в четвер після того, як його звільнили з британської в’язниці, повідомив його адвокат.

Борис Беккер повертається до Німеччини після звільнення з британської в'язниці

Борис Беккер повертається до Німеччини після звільнення з британської в'язниці

Колишній тенісист Борис Беккер повернувся до Німеччини після того, як його звільнили з британської в’язниці, де він жив з 2012 року. Пітер Ціборра/Reuters

Пожежа у Франціїзабрала життя щонайменше 10 осіб, у тому числі 5 дітей. Нащадок Кеннеді буде призначений посланником у Північній Ірландії. ЄС погодив нові санкції проти Росії.

Величезний акваріум берлінського готелю лопне з 1500 рибками.

Голова оборонного відомства ЄС: Європа не може покладатися тільки на США як на щит.

Домовлено про нове неросійське джерело електроенергії для Європи. «Тепер це новий німецький темп».

Канцлер Німеччини допустив переговори з Путіним щодо війни в Україні.

Проте формат можливих переговорів між європейськими країнами та Росією досі неясний.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц допускає подальші переговори з президентом Росії Володимиром Путіним про припинення війни Росії проти України. Про це він заявив в інтерв’ю Süddeutsche Zeitung (SZ), яке було опубліковано 17 грудня, пише DW .

Канцлер Німеччини допустив переговори з Путіним щодо війни в Україні

Канцлер Німеччини допустив переговори з Путіним щодо війни в Україні

Олаф Шольц 7 вересня. Фотограф: Тобіас Шварц/AFP/Getty Images

Молдова припинила трансляцію російських і проросійських каналів. Велика Британія намагається усунути деякі перешкоди для безпеки в аеропортах. Заворушення у Франції після поразки на Чемпіонаті світу, затримано понад 200 осіб. Суд Великобританії підтримує політику депортації шукачів притулку до Руанди.

Британський прем’єр: поки Росія не піде з окупованих територій України, переговорів бути не може.

Володимир Путін прямує до Білорусі на тлі заяви, що російські війська там розпочнуть тактичні навчання; військовий аналітик каже, що відносна тиша з боку України говорить про те, що вони планують свій наступний маневр; слухайте останню серію Українських військових щоденників під час прокручування.

Британський прем'єр: поки Росія не піде з окупованих територій України, переговорів бути не може

Британський прем'єр: поки Росія не піде з окупованих територій України, переговорів бути не може

Володимир Зеленський вітає Ріші Сунака в Києві, 19 листопада. Джерело: Президент України

Король Чарльз III — нове обличчя грошей Великобританії. Прем’єр-міністр Нідерландів вибачився за участь його країни в работоргівліТанки Puma непридатні: збройні сили Німеччини непридатні до дій? Країни ЄС погодилися встановити «стелю» ціни на природний газ. Німецький суд засудив екс-секретаря концтабору до умовного терміну. Литовський оперний співак вибачився за свій виступ у Білорусі. Темне Різдво сигналізує про важкі часи для процвітаючого міста в Угорщині.

Співробітники швидкої допомоги Великобританії влаштували найбільшу акції за останні десятиліття.

Греція закрила повітряний простір для білоруських літаків і заборонила їхні польоти над Білоруссю.

Немає переконливих доказів того, що Росія стоїть за атакою на Nord Stream. Німеччина звинуватила одного зі своїх офіцерів розвідки в російському шпигунстві.

Нідерланди виділяють Україні 2,5 млрд євро – Зеленський після розмови з прем’єр-міністром цієї країни.

Президент України Володимир Зеленський заявив про рішення Нідерландів виділити Україні 2,5 млрд євро допомоги.

«У мене була важлива розмова з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Він подякував за рішення виділити 2,5 млрд євро на допомогу Україні у боротьбі з агресором. Ми цінуємо підтримку Нідерландів! І ми продовжуємо разом працювати над посиленням обороноздатності, енергетичною стабільністю, відновленням критичної інфраструктури», – написав Зеленський у телеграмі.

Нідерланди виділяють Україні 2,5 млрд євро - Зеленський після розмови з прем'єр-міністром цієї країни

Нідерланди виділяють Україні 2,5 млрд євро - Зеленський після розмови з прем'єр-міністром цієї країни

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте та президент України Володимир Зеленський. Архівне фото.

Папа РимськийФранциск поверне Греції 3 мармурові фрагменти Парфенона.

Його посадова інструкціяЗахист німецької демократії. Ще один день, ще одна аварія: Життя біля найбільш розбитого мосту Британії.

Чарльз прокладає шлях короля на всі святкові сезони.

Для України Орбан з Угорщини є ще одним проблемним сильним лідером.

Президент Чехії Мілош Земан: «Росія буде змушена піти з України».

Президент Чехії Мілош Земан у різдвяному зверненні торкнувся питання міжнародної безпеки та агресії Росії проти України, інформує DW .

Земан закликав продовжувати підтримку України, в тому числі військову, і сказав, що Росії врешті-решт доведеться вийти з України:

“Я переконаний, що тиск вільних країн рано чи пізно змусить Росію залишити територію України”, – сказав Земан у різдвяному телезверненні.

Президент Чехії Мілош Земан: «Росія буде змушена піти з України»

Президент Чехії Мілош Земан: «Росія буде змушена піти з України»

Мілош Земан Фото: Ukrainian security service/AA/picture alliance

Посла Франції в Анкарі викликали до МЗС. Тривають пошуки в’язнів, які втекли з в’язниці в Італії.

Зростає напруженість у Північному Косово, оскільки місцеві серби блокують дороги; Сербія привела армію в бойову готовність.

У таємниці Nord Stream дно Балтійського моря є майже ідеальним місцем злочину

Поки слідчі об’єднують докази, Росія тихо вжила заходів для початку дорогого ремонту гігантського газопроводу, що ускладнює теорії про те, хто стоїть за вересневим саботажем.

Понад 15 років тому, коли газопровід «Північний потік» між Росією та Німеччиною був лише ідеєю, дослідження шведського уряду попереджало про ризики, пов’язані з використанням важливої ​​частини енергетичної інфраструктури на дні Балтійського моря.

У таємниці Nord Stream дно Балтійського моря є майже ідеальним місцем злочину

У таємниці Nord Stream дно Балтійського моря є майже ідеальним місцем злочину

Ділянка газопроводу «Північний потік-2» у Лубміні, Німеччина. Більша частина Європейського Союзу та Сполучених Штатів — як за президента Барака Обами, так і за президента Дональда Дж. Трампа — виступала проти будівництва трубопроводу. Летиція Ванкон

Підозрюваного у стрілянині в Парижі звинуватили у вбивстві з расистських мотивів.

Політична еволюція Європи за рік війни. Exxon Mobil подає до суду, щоб спробувати заблокувати податок на надприбуток в Європі.

Влада Латвії вирішила не позбавляти робочих віз співробітників телеканалу “Дождь”.

Управління у справах громадянства та міграції (PMLP) Латвії вирішило залишити візи співробітникам телеканалу «Дождь», ліцензію на мовлення якого раніше анулювала Національна рада електронних ЗМІ, повідомляє Delfi.

Після того, як Нацрада позбавила «Дождя» ліцензії на мовлення, PMLP почала оцінювати однорічні робочі візи для співробітників телеканалу.

У свою чергу керівництво «Дождя» пояснило PMLP, що мета візи — працевлаштування — залишається актуальною, оскільки співробітники компанії продовжують створювати контент для розповсюдження в соціальних мережах і цифрових каналах.

У процесі оцінки PMLP було зроблено висновок, що працівники «Дождя», які отримали такі візи, можуть залишатися в Латвії та продовжувати працювати, зберігаючи мету візи. У PMLP також зазначили, що наразі немає правових підстав для анулювання віз співробітникам телеканалу.

Влада Латвії вирішила не позбавляти робочих віз співробітників телеканалу "Дождь"

Влада Латвії вирішила не позбавляти робочих віз співробітників телеканалу "Дождь"

Телеканал “Дощ” Фото: Ukrainian security service/AA/picture alliance

Морозний шторм у США забрав щонайменше 24 життя.

Мільйони людей присіли на корці проти глибокого морозу в неділю вранці, щоб пережити зимовий шторм, який убив щонайменше 24 людини по всій території Сполучених Штатів і, як очікується, забере ще більше життів після того, як деякі мешканці застрягли всередині будинків купами. снігові замети та знеструмлення кількох сотень тисяч будинків і підприємств.

Морозний шторм у США забрав щонайменше 24 життя

Морозний шторм у США забрав щонайменше 24 життя

Самотній пішохід у снігоступах пробирається через Colonial Circle, коли єпископальна церква Св. Іоанна Грейс підіймається над сніговими заметами серед хуртовини в Буффало, штат Нью-Йорк, у суботу, 24 грудня 2022 р. Derek Gee/The Buffalo News через AP

ЄС рекомендує посилити нагляд за Covid через занепокоєння Китаєм.

Європейська комісія звернулася до країн-членів ЄС з проханням переглянути процедури тестування на Covid і визначення послідовності, а також розглянути можливість їх повторного використання на тлі підвищеної стурбованості щодо поширення вірусу з Китаю.

«Якщо з’явиться новий варіант вірусу SARS-CoV2 — чи то в Китаї, чи в ЄС — ми повинні виявити його рано, щоб бути готовими швидко відреагувати», — написала комісар з охорони здоров’я Стелла Кіріакідес у листі, надісланому в четверг міністрам охорони здоров’я.

Комісія «уважно стежить за розвитком подій у Китаї щодо тривожного зростання випадків Covid-19 там», а також за потенційним впливом поїздок з Китаю до ЄС після того, як уряд у Пекіні послабить обмеження на подорожі 8 січня, додала вона.

Італія та Іспанія, два головні європейські туристичні напрямки, цього тижня оголосили про відновлення обов’язкового тестування для пасажирів, які прибувають з Китаю, спричинене сплеском інфекцій після того, як Пекін почав скасовувати китайську політику нульової Covid та пом’якшувати обмеження.

ЄС рекомендує посилити нагляд за Covid через занепокоєння Китаєм

ЄС рекомендує посилити нагляд за Covid через занепокоєння Китаєм

Прапори Європейського Союзу

Комісія Палати представників оприлюднила податкові декларації Трампа в черговій невдачі для колишнього президента.

Ціни на нерухомість у Великій Британії падають четвертий місяць після стрибків ключової ставки.

Орбан збільшив дефіцит бюджету Угорщини, відійшовши від парламенту.

Канцлер Німеччини каже, що 2022 рік був роком війни, але також роком єдності.

Канцлер Німеччини каже, що 2022 рік був роком війни, але також роком єдності

Канцлер Німеччини каже, що 2022 рік був роком війни, але також роком єдності

Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час запису свого новорічного звернення в Берліні в п’ятницю. Фото басейну Майкла Каппелера

Берлін, Німеччина — У традиційній передноворічній промові німецького лідера канцлер Олаф Шольц святкує «завершення важкого року», але такого, який показав Німеччині та решті Європи, що, незважаючи на несподівані труднощі, ні Європа, ні Україна не зламані.

Перші 12 місяців пана Шольца на посаді канцлера були одними з найбурхливіших у післявоєнній історії Німеччини. Це було не те, чого він чи майже будь-хто в Європі очікував.

“Путін веде імперіалістичну загарбницьку війну в центрі Європи”, – сказав він, згідно з копією промови, опублікованою перед трансляцією в суботу ввечері. «Цей переломний момент також є важким випробуванням для нас і нашої країни».

Але напередодні нового року пан Шольц стверджував, що 2022 рік також відображає сильні сторони для святкування.

«Історія 2022 року — це не лише війна, страждання та тривога», — сказав він. «Зрештою, Путіну не вдалося, як він планував, захопити Україну за лічені дні».

«Навпаки, українці мужньо захищають свою Батьківщину — у тому числі завдяки нашій допомозі», — сказав він. «І ми продовжимо підтримувати Україну».

«Європейський Союз і НАТО не розділені, як це було під час різних криз минулого. Вони згуртовані більше, ніж будь-коли».

Висновки 6 січня: останні викриття розслідування.

Що відбувалось у США та Європі коли тривала війна в Україні на передодні нового року

Що відбувалось у США та Європі коли тривала війна в Україні на передодні нового року

Дев’ять членів комітету 6 січня перед його останнім відкритим засіданням 19 грудня. За годинниковою стрілкою зверху зліва: представники Піт Агілар, Стефані Мерфі, Бенні Томпсон, Елейн Лурія, Зої Лофгрен, Адам Шифф, Ліз Чейні, Адам Кінзінгер і Джеймі Раскін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна в Україні 2022
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...