• Головна
  • Збірна України з хокею поступилася суперникам в заключному матчі Турніру трьох націй
Новини компаній
07:31, 7 листопада 2022 р.

В Марселі національна хокейна команда України зазнала чергової поразки від збірної Польщі.

У поєдинку проти підопічних Віктора Пиша українці мали шанс перервати серію поразок, однак поступилися суперникам з рахунком 4:3.

Шанувальники хокею мали змогу порівняти шанси на перемогу команд-учасниць турніру, орієнтуючись на встановлені коефіцієнти. Один із найкращих розписів подій представлений на сайті БК БетБум. З оглядом контори знайомить портал vseprosport.ru.

У складі української збірної влучними ударами в ворота суперників відзначились Вадим Мазур та Віталій Лялька. Останній записав на свій рахунок дубль.

Перший період поєдинку запам’ятався активними діями українців. Хлопці здивували швидким голом та результативними діями. Далися взнаки корективи, які Вадим Шахрайчук вніс до кожної з трійок нападу після фіаско у матчі проти французів.

Рахунок в другому періоді також відкрила наша збірна. Однак утримати оборону українському колективу не вдалося. Утримати темп в третьому поспіль матчі після виснажливого шляху з України у Францію нашим гравцям було не під силу.

Напередодні поєдинку з поляками українці поступилися господарям Єврочелленджу - збірній Франції. У кожному періоді суперники спромоглися забити в ворота підопічних Вадима Шахрайчука по одному голу, тоді як у свої ворота не пропустили жодної шайби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію