Новини компаній
15:07, 3 листопада 2022 р.

Збірна України з хокею (U-20) перемогою завершила поєдинок з командою Естонії

Переможна серія матчів українців на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B триває.

Збірна України з хокею (U-20) перемогою завершила поєдинок з командою Естонії, фото-1

Молодіжна збірна України з хокею провела свій третій матч в рамках чемпіонату світу. Останню перемогу підопічні Олександра Бобкіна здобули над збірною Естонії. Протистояння закінчилося з рахунком 3:2 на користь українців.

З котируваннями на поєдинки головного змагання вболівальників знайомлять відомі букмекери, в їх числі такі, що надають користувачам фрібети. ТОП кращих з них представлений на сторінці https://metaratings.ru/bonuses/freebety/.

У поєдинку з однолітками із Естонії перший період для нашої збірної став результативним. Відкрити рахунок на 19 хвилині вдалося Ковальчуку. Проте вже під час другої двадцятихвилинки суперники не тільки зрівняли рахунок, але й збільшили відрив. Перед останнім ігровим відрізком рахунок на табло був 1:2. У фінальному періоді збірна України вирвала перемогу у команди суперників, закинувши дві шайби у ворота. Авторами голів стали Дахновський та Царьковський.

Раніше підопічні Олександра Бобкіна зуміли перемогти у матчі проти збірної Польщі. Попри здійснення замін гравців під час матчу та перевагу суперників, українська молодіжка забила 5 голів, пропустивши у свої ворота 2.

У стартовому матчі наші юнаки розгромили команду країни-господарки. Після поєдинку з італійцями на табло був зафіксований результат в 4:0.

Наступним суперником українців стане збірна Південної Кореї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію