• Головна
  • Пультова охорона квартири: надійний гарант безпеки
Новини компаній
12:08, 3 жовтня 2022 р.

Пультова охорона квартири: надійний гарант безпеки

Новини компаній

Нині охорона будинку у Харкові має бути досить надійною, бо з кожним роком у місті зростає рівень криміналу. Металеві двері та решітки на вікнах навряд чи захистять від того, щоб грабіжник не потрапив до оселі. Зазвичай щипач легко справляється з такими перешкодами, тому більш надійним способом зробити так, щоб квартира була у безпеці є встановлення сигналізації охорони у квартирі. Зазвичай сигнализация квартиры Харьков є кращим варіантом убезпечити спокійне життя. Компанії надають цілий комплекс послуг, включаючи монтаж систем охорони, централізований моніторинг та налаштування SMS сповіщення про спрацювання датчика. Також до послуг входить виїзд співробітників охоронної служби на місце події.

Встановлення охорони квартири займає приблизно три години, включаючи налаштування у разі екстрених ситуацій.

Як працює система охорони квартири?

Охорона квартир за допомогою пультової системи поділяється на дві групи: провідний спосіб передачі сигналу та бездротовий. Бездротова система працює завдяки радіозв'язку або Wi-Fi роутерам. Не дивлячись на те, який спосіб передачі сигналу встановлений, охорона квартири виконується 24/7. Періодично до центрального пульта подаються сигнали, які свідчать про справність системи. Завдяки цьому охоронна фірма контролює стан сигналізації за яку несе відповідальність.

Пультова охорона квартири: надійний гарант безпеки, фото-1

Після спрацювання датчиків сигнал про те, що хата у небезпеці подається на пульт диспетчера, який своєю чергою повідомляє про це групу швидкого реагування. Зазвичай час прибуття співробітників прописується у договорі, може зайняти від 5 до 10 хвилин. Подальші дії мають такий механізм: група усуває проблему, використовуючи професіональні засоби, затримує грабіжника, вгамувавши його спритність, та передає до рук правоохоронних органів. Тобто робить усе можливе для того, щоб не сталася крадіжка.

Система охорони будинку в Харкові може мати доповнення у вигляді тривожної кнопки. Взагалі її часто використовують як єдиний захист безпеки житла. Також тривожна кнопка, яка приєднується до централізованого пульта охорони може служити помічником на об'єктах, де працює фізична охорона.

Кнопка тривоги має такий принцип роботи: після того, як злодій почав спробу проникнути у приміщення, спрацьовує спеціальний сигнал, який передається на пульт охорони. До оселі, де проживає жертва, виїжджає група швидкого реагування, які мають зупинити проникнення та зробити так, щоб злодюжка був затриманий.

Пультова охорона квартири: надійний гарант безпеки, фото-2

Для того, щоб забезпечити захист своєї оселі, можна залучити:

  • GSM сигналізацію, яка у разі небезпеки надсилає сповіщення на мобільний телефон власника житла.
  • Датчики.
  • Системи відеоспостереження.
  • Тривожну кнопку.
  • Домофонну систему.

Сигналізація квартири у Харкові та підключення до центральної охорони дає велику кількість переваг власникам житла:

  • територія завжди під надійним наглядом;
  • ефективний захист навіть вночі;
  • швидке сповіщення на мобільний телефон;
  • згідно з договором, підписаним обома сторонами, компанія, яка обслуговує пультову охорону та охороняє житло несе матеріальну відповідальність за втрати у разі крадіжки.

Пам'ятайте, що особиста безпека є дуже важливою, тож слід користуватися лише надійними способами охорони оселі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...