• Головна
 • Вибір ВНЗ у Словаччині: чому абітурієнти обирають Університет Павла Йожефа Шафарика
Новини компаній
11:00, 1 серпня 2022 р.

Вибір ВНЗ у Словаччині: чому абітурієнти обирають Університет Павла Йожефа Шафарика

Новини компаній

Про якісну європейську освіту мріє кожен випускник, і найпростіший спосіб її отримати – вирушити вчитися до Словаччини. Українські абітурієнти можуть подавати заявки на прийом за різними спеціальностями до державних та приватних навчальних закладів, серед яких Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошицях. Цей ВНЗ заснований у 1959 році і є центром класичної освіти в країні, тут навчається до 9 тисяч студентів та викладають фахівці у різних областях.

Ключові переваги університету в Кошицях

Між собою словацькі ВНЗ істотно відрізняються за науково-дослідною та технічною базою, кількістю факультетів та спеціальностей, навчальними програмами та умовами проживання. Університет Павла Йожефа Шафарика повною мірою виправдовує очікування українських абітурієнтів, маючи такі особливості:

 1. Бездоганна репутація у своїй країні та у Європі.

 2. Участь в міжнародних освітніх програмах.

 3. Тісні зв'язки з національними та зарубіжними роботодавцями.

 4. Великий вибір спеціальностей.

 5. Інформаційна підтримка студентів.

 6. Широкі можливості для опрацювання отриманих знань, зокрема, для студентів регулярно організовують практику в місцевих лікарнях та реабілітаційних центрах.

 7. Насичене університетське життя.

 8. Гуртожиток з комфортабельними номерами.

 9. Високий відсоток успішно працевлаштованих випускників, котрі відкривають власний бізнес за кордоном або влаштовуються на престижні посади в ЄС, Азії, США.

Шанси на вступ до популярного словацького ВНЗ

Теоретично будь-який український випускник може спробувати подати заявку на безкоштовне навчання в Cловаччині, обравши той університет, який йому подобається та здається перспективним. Але треба враховувати, що:

 • навчатися в Університеті Павла Йожефа Шафарика хочуть сотні місцевих та іноземних студентів, тому конкурс на місце досить великий;

 • розгляд заявок проходить у кілька етапів, основний з яких – перевірка наявності та правильності оформлення документів;

 • є чіткі обмеження щодо часу надсилання документів для тих, хто прагне вступити до ВНЗ;

 • враження приймальної комісії багато в чому залежить від того, як написана автобіографія;

 • навіть після схвалення вашої кандидатури можуть виникати додаткові питання, тому важливо відстежувати кожен етап вступу. Зручніше та швидше вдасться вирішити всі питання, якщо звернутися до спеціалістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...