• Головна
  • Соревнования по Косики каратэ. "Кубок Донбаса"
Спорт
10:21, 30 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Соревнования по Косики каратэ. "Кубок Донбаса"

Спорт

26 жовтня у м.Селідово пройшли змагання з Косікі карате "Кубок Донбасу" ,у змаганнях прийняли участь більш ніж 200 спортсменів з Луганської,Донецької,Дніпропетровської областей. Нашу область представили спортсмени відділення Косікі карате Лисичанської дюсш та завоювали наступні місця: Путря Марія 1 місце куміте у категорії дівчат 14-15 років ,2 місце у категорії дівчат 16-17 років та 2 місце у розділі ката. Голубєв Богдан 3 місце куміте у категорії юнаків 14-15 років та 3 місце в розділі ката.

26 октября в городе Селидово прошли соревнования по Косики каратэ "Кубок Донбаса".

В соревнованиях принимали участие более 200 спортсменов с Луганской, Донецкой и Днепропетровской областей. Луганскую область представили спортсмены Лисичанской детско-юношеской спортивной школы и достойно отстояли  ведущие места. Путря Мария - 1-е место кумитэ в женской категории 14-15 лет, 2-е место в женской категории 16-17 лет и 2-е место в разделе ката. Голубев Богдан - 3-е место кумитэ в категории юношей 14-15 лет и 3-е место в разделе ката.

Поздравляем наших спортсменов с высокими результатами и благодарим за достойное представление города Лисичанска и Луганской области на соревнованиях. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #Кубок Донбаса #ДЮСШ Лисичанск #новости Лисичанска
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...