Через паводки підтопленими залишаються 12 мостів у так званій "лнр"

<em>Фото з Телеграм</em>.&nbsp;

На території тимчасово окупованої Луганщини затопило мости і прилеглі території.

Як повідомляє Східний Варіант, про це повідомив ресурс, що пише про життя окупантів в Телеграм "Инцидент Луганск "лнр" і місцеве "мчс".

Йдеться про чотири "округи" на території тимчасово окупованої Луганщини: Троїцький, Слов'яносербський, Старобільський і Новопсковський.

"Найскладніша ситуація на річці Айдар — там підтоплено відразу 9 мостів у селах Осинове, Закотне, Лисогоровка, Балакирівка, Хворостянівка, Проказино, Титарівка, Новосілівка та Бутківка", — визнали окупанти.

Також "попливли" і два мости на річці Красна, в окупованому Сватовому та Нижній Дуванці. І один міст на річці Деркул, у селі Первомайськ.

В коментарях до новини в Телеграм користувачі повідомляють, що окупанти не поспішають відкачувати воду і вона підступає до будинків.