Із 1 вересня у так званій "лнр" окупанти змінять програму предмету "Основи безпеки та захисту батьківщини" на користь війни.
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.
За його словами, з 20% до 50% окупанти збільшать частку викладання військової підготовки для учнів 6-11 класів.
"Вони вчитимуться керуванню БпЛА і проходитимуть військові збори. А після випуску молодь буде готова йти на фронт", — зауважив Харченко.