"Бронзу" першості Європи зі стрибків у воду здобули луганчанки

Соф'я Есман та Діана Шевченко. Фото: Facebook/Олексій Харченко

Соф'я Есман та Діана Шевченко стали "бронзовими" призерками чемпіонату Європи серед юніорів у синхронних стрибках з вишки.

Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.

Для дівчат це був дебютний міжнародний старт у такому складі.

За свій виступ український дует отримав 266.88 бала та піднявся на ІІІ сходинку п'єдесталу.