Соф'я Есман та Діана Шевченко стали "бронзовими" призерками чемпіонату Європи серед юніорів у синхронних стрибках з вишки.
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.
Для дівчат це був дебютний міжнародний старт у такому складі.
За свій виступ український дует отримав 266.88 бала та піднявся на ІІІ сходинку п'єдесталу.